Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Последним звонком!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!
Юридична Консультація по пенсионным вопросам

Юридична Консультація з пенсійних питань

Юридична консультація з пенсійних питань — це гарантія виконання соціального страхування, передбаченого багатьма законами та нормативними актами України як законне право громадян, які втратили здатність працювати на благо суспільства, або ж тих, хто відпрацював належну кількість років. Сама по собі пенсія являється платою працездатної спільноти пенсіонерам за їхню працю, яка була виконана багато років тому, але наслідки якої ще відчуваються і в наші дні. Соціальна ж допомога своїм співгромадянам ставить за мету підтримати співвітчизника в період короткочасної або постійної втрати працездатності у вигляді соціальних виплат, які допоможуть жити гідно, не випрошуючи милостиню.

Що робити у випадках, коли сама держава позбавляє своїх громадян їх законних прав, таких як, наприклад, отримання надбавки до пенсії дітям війни, афганцям, чорнобильцям, військовослужбовцям та ін. категоріям пенсіонерів, яким Законом країни передбачені пільги? У подібних випадках необхідно звернутися до кваліфікованого юриста, який, повірте, зможе вирішити Вашу проблему з очікуваним Вами результатом, не піддаючи при цьому Вас зайвим неприємностям, витраті дорогоцінного часу, здоров'я, зайвої біганини по кабінетах чиновників.

Консультація юриста щодо пенсійного права навчить Вас як отримати соціальну допомогу при виробничій травмі, при виконанні небезпечних робіт, підкаже, як вийти на пенсію раніше, хто має право на пільгову пенсію і за яких умов і як збільшити пенсію, допоможе з судовими позовами з пенсійним фондом з питань перерахунку пенсій, перерахунку чорнобильських пенсій, перерахунку пенсій дітям війни та багато іншого. На всі Ваші запитання відповідатимуть грамотні фахівці з пенсійного права на добровільній основі і абсолютно безкоштовно. Правда така консультація буде доступна для прочитання іншим користувачам нашого сайту. Якщо ж Ви хочете абсолютно конфіденційну юридичну консультацію, Ви можете замовити платну юридичну консультацію — будьте впевнені, що всі особисті дані залишаться між Вами і Вашим юристом, і Ви будете проконсультовані в найкоротші терміни! У цьому випадку юрист зможе зайнятися безпосередньо саме Вашою проблемою (підготувати всі необхідні документи до судових інстанцій, захистити Ваші інтереси у судовій інстанції та ін) і довести її до бажаного Вами результату.


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы