Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Конфлікт інтересів при передчасному виході на пенсію

1
22:01, 23.09.2024
Конфлікт інтересів при передчасному виході на пенсію
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, працюючи на керівній посаді в державному установі, давно вже вистачає для виходу на пенсію за стажем та віком, але згідно з нормами законодавства, я маю право на передчасний вихід на пенсію через наявність в мене певних хронічних захворювань. Водночас, я продовжую працювати, оскільки моя робота вимагає високого рівня професіоналізму та досвіду, які я набув протягом багатьох років. Однак, недавно мені стало відомо, що моя організація планує здійснити реорганізацію, в результаті якої моя посада може бути ліквідована. В світлі цих обставин, я розглядаю можливість передчасного виходу на пенсію, але хвилююся, що це може спричинити конфлікт інтересів. Враховуючи моє захоплення роботою та бажання продовжувати її виконувати, мені хотілося б знати, які можливі негативні наслідки для мене у випадку передчасного виходу на пенсію? Чи можуть бути проблеми з моєю пенсійною виплатою, якщо я продовжу працювати? Чи може бути так, що я не зможу отримувати пенсію, поки продовжую працювати? Що мені краще зробити в моїй ситуації: вийти на пенсію передчасно або продовжувати працювати, незважаючи на реорганізацію?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
22:28, 23.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У вашій ситуації варто звернути увагу на кілька аспектів українського законодавства, які регулюють питання пенсійного забезпечення та працевлаштування.

По-перше, згідно зі статтею 49 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування", ви маєте право на передчасний вихід на пенсію за віком у випадку наявності певних хронічних захворювань. Для цього необхідно надати відповідні медичні документи, які підтверджують стан вашого здоров'я.

Щодо можливості продовження роботи після виходу на пенсію, стаття 42 вищезгаданого закону передбачає, що пенсіонери мають право працювати та отримувати заробітну плату, при цьому виплата пенсії не припиняється. Однак пенсійні виплати можуть бути перераховані у разі зміни вашого статусу як працюючого пенсіонера.

Варто також зважати на статтю 40 Кодексу законів про працю України, яка регулює питання реорганізації підприємства. У разі скорочення штату, роботодавець зобов'язаний повідомити вас за два місяці до звільнення.

Щодо конфлікту інтересів, згідно з Законом України "Про запобігання корупції", важливо уникати ситуацій, коли ваші службові обов'язки можуть впливати на особисті інтереси. Якщо ви вирішите продовжити працювати після виходу на пенсію, переконайтесь, що ваші дії не суперечать цьому закону.

Враховуючи ці законодавчі норми, ви маєте можливість вийти на пенсію передчасно без втрати права на її отримання та продовжувати працювати. Однак важливо зважити на те, чи буде ваш статус пенсіонера впливати на професійну діяльність та які умови запропонує роботодавець в умовах реорганізації. Рішення про вихід на пенсію або продовження роботи слід приймати, враховуючи ваші особисті обставини, стан здоров'я та кар'єрні пріоритети.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы