Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Корекція пенсійних виплат: що робити?

1
20:53, 21.09.2024
Корекція пенсійних виплат: що робити?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як особа, яка вже багато років працює на офіційному місці роботи в Україні, недавно отримала пенсійний вік. Однак, я стикаюсь з проблемою, що виплати, які я отримую, значно менші, ніж я очікувала. Я читала, що розмір пенсії залежить від стажу роботи, середньої заробітної плати за останні роки і внесків в Пенсійний фонд. У мене завжди була офіційна робота з повним соціальним пакетом, і я регулярно сплачувала внески. Однак, я виявила, що моя пенсія розрахована неправильно, і я отримую менше, ніж мала б. Я дізналась, що причина - в тому, що деякі з моїх внесків були враховані неправильно, а кілька років мого стажу було пропущено. Я хотіла б дізнатися, як мені виправити цю ситуацію? Чи можу я підняти це питання з Пенсійним фондом, чи потрібно буде звернутися до суду? Що потрібно зробити, щоб виправити помилки в розрахунках і отримати виплати, які мені насправді належать? Які документи я повинна надати, щоб довести свій стаж і правильність внесків? І які мої шанси виправити цю ситуацію? Чи є якийсь термін давності для таких вимог?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
21:04, 21.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Ваша ситуація стосується пенсійного забезпечення та прав на соціальне страхування, які регулюються законодавством України. Основні нормативні акти, які варто враховувати, включають Закон України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" та відповідні постанови Кабінету Міністрів України.

По-перше, для вирішення питання з неправильно розрахованою пенсією вам слід звернутися до Пенсійного фонду України із заявою про перегляд розрахунку пенсії. Ви маєте право вимагати перерахунок пенсії, якщо вважаєте, що при визначенні її розміру були допущені помилки. У відповідності до статті 45 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", розмір пенсії може бути переглянутий у разі виявлення помилок у записах або в документах.

Для цього вам необхідно надати Пенсійному фонду всі можливі документи, які підтверджують ваш стаж та сплату внесків. Це можуть бути трудова книжка, документи про заробітну плату, довідки з місця роботи, інші документи, що підтверджують сплату внесків до Пенсійного фонду. Згідно з пунктом 4 статті 24 цього ж закону, всі періоди роботи повинні бути підтверджені документально.

Якщо Пенсійний фонд відмовиться задовольнити вашу вимогу або не надасть обґрунтовану відповідь, ви маєте право звернутися до суду. Відповідно до статті 55 Конституції України, кожен має право на судовий захист своїх прав. У такому випадку ви зможете оскаржити рішення Пенсійного фонду та вимагати належний перерахунок пенсії.

Щодо термінів розгляду таких вимог, варто зазначити, що згідно з Цивільним кодексом України, загальний строк позовної давності становить три роки. Однак, у соціальних питаннях такі строки можуть бути індивідуальними в залежності від обставин справи та законодавчих норм, тому краще не зволікати з поданням заяви до Пенсійного фонду.

У підсумку, ваші шанси на успішне вирішення ситуації залежать від повноти та достовірності наданих документів, а також від активності у відстоюванні своїх прав. Рекомендується також проконсультуватися з юристом, який спеціалізується на соціальному забезпеченні, для отримання додаткової правової допомоги.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы