Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Неправильні пенсійні нарахування: що робити?

1
17:23, 22.09.2024
Неправильні пенсійні нарахування: що робити?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я давно працював на державному підприємстві, де мені гарантували пенсійне забезпечення. Однак, після виходу на пенсію, я помітив, що щомісячні платежі значно нижчі, ніж обіцяли. Я звернувся до Пенсійного фонду, але мені відповіли, що все розраховано правильно. Вони повідомили мені, що моя пенсія розраховується на основі моєї зарплати, яка була надзвичайно низькою в останні кілька років моєї роботи, хоча раніше я отримував високу зарплату. Я вважаю, що це несправедливо, адже я працював багато років, отримуючи високу зарплату, і тепер моя пенсія вираховується від моєї низької зарплати. Яким чином я можу вирішити цю проблему? Чи можу я звернутися до суду, щоб вимагати перерахунку моєї пенсії? Чи є якісь юридичні норми, які б захищали мої права в цьому випадку? Які документи мені потрібно буде надати для доведення своїх слів?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
17:44, 22.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У вашій ситуації перш за все важливо розібратися з механізмом розрахунку пенсії та підставами, за якими Пенсійний фонд здійснив обчислення. Згідно з Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (стаття 40), розмір пенсії визначається на основі страхового стажу та заробітної плати, з якої сплачено страхові внески.

Для вирішення вашої проблеми ви можете вжити таких кроків:

1. **Перевірка розрахунків**: Ви маєте право вимагати у Пенсійного фонду детальний розрахунок вашої пенсії. Згідно зі статтею 46 Конституції України, кожен громадянин має право на соціальний захист, тому ви можете запросити копії документів, які використовувалися для обчислення пенсії.

2. **Апеляція рішення**: Якщо ви не згодні з розрахунками, ви можете подати письмову скаргу до Пенсійного фонду, з проханням переглянути рішення.

3. **Судовий захист**: У разі відмови Пенсійного фонду в перерахунку пенсії, у вас є право звернутися до суду. Відповідно до статті 55 Конституції України, кожен має право на захист своїх прав у суді. Суд розглядатиме вашу справу на основі наданих доказів, таких як трудова книжка, довідки про заробітну плату за відповідні періоди, та інші документи, що підтверджують ваш страховий стаж і розмір заробітку.

4. **Документи**: Для доказу своєї позиції підготуйте всі наявні документи, які підтверджують ваш трудовий стаж та заробітну плату за всі роки роботи. Це можуть бути копії трудової книжки, довідки про доходи, платіжні відомості тощо.

Пам'ятайте, що згідно з чинним законодавством, розрахунок пенсії може бути складним процесом, що враховує різні фактори, тому важливо мати всі необхідні документи для підтвердження вашої позиції. Якщо у вас виникнуть труднощі, ви можете звернутися за допомогою до адвоката, який спеціалізується на пенсійному законодавстві, для отримання детальнішої консультації.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы