Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Неправильно нарахована пенсія

1
16:23, 20.09.2024
Неправильно нарахована пенсія
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянин України, проживаю в Німеччині вже більше 20 років, працюю на повну ставку і регулярно сплачую податки. Нещодавно мені виповнилося 60 років, і я подав документи на отримання пенсії в Україні, так як там працював до виїзду. Однак, при нарахуванні пенсії, Пенсійний фонд України врахував тільки ті роки, які я пропрацював на території України до виїзду, а період, коли я працював в Німеччині, було залишено без уваги. Чи маю я право вимагати врахування цього періоду при нарахуванні пенсії в Україні? Які юридичні кроки потрібно зробити, щоб домогтися справедливого нарахування пенсії, враховуючи всі роки, які я пропрацював як в Україні, так і в Німеччині? Чи є законодавчі акти, міжнародні угоди, які регулюють це питання, і які можуть бути використані у вирішенні цієї проблеми?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
16:57, 20.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

Ваша ситуація дійсно потребує детального аналізу, оскільки питання пенсійного забезпечення громадян України, які проживають за кордоном, регулюється як українським законодавством, так і міжнародними угодами.

По-перше, згідно з Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (ст. 24), право на пенсію за віком мають особи, які досягли пенсійного віку та мають необхідний страховий стаж. Страховий стаж обчислюється за періодами роботи, протягом яких сплачувалися страхові внески.

По-друге, Україна має міжнародні угоди про соціальне забезпечення з іншими країнами, які регулюють порядок обчислення пенсійного стажу, зокрема з Німеччиною. Такі угоди дозволяють враховувати стаж роботи, набутий у країні проживання, при призначенні пенсії в Україні. Зокрема, між Україною та Німеччиною діє Угода про соціальне забезпечення, яка може враховувати ваш стаж роботи в Німеччині.

Вам слід звернутися до Пенсійного фонду України з письмовою заявою про перегляд рішення щодо нарахування пенсії, вказавши на наявність міжнародної угоди між Україною та Німеччиною. До заяви необхідно додати документи, що підтверджують ваш стаж роботи в Німеччині. Якщо Пенсійний фонд відмовляється враховувати цей стаж, ви маєте право оскаржити це рішення в адміністративному порядку або звернутися до суду.

Також рекомендується звернутися до консульства України в Німеччині для отримання додаткових консультацій та сприяння у вирішенні вашого питання. Важливо також зберігати всі документи та кореспонденцію з органами Пенсійного фонду на випадок судового розгляду.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы