Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Неправильно нарахована пенсія після зарубіжного стажу.

1
14:20, 21.09.2024
Неправильно нарахована пенсія після зарубіжного стажу.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я працював в Україні протягом 25 років, а потім працював за кордоном в Німеччині протягом наступних 10 років. Згідно з укладеним між Україною та Німеччиною міжнародним договором про соціальне забезпечення, я маю право на пенсію в обох країнах за умови виконання певних вимог. Після повернення в Україну і подання заяви на пенсію, у Пенсійному фонді України заявили, що вони не можуть врахувати мій зарубіжний стаж при визначенні розміру пенсії, бо не отримали відповідну інформацію від німецьких органів соціального забезпечення. Однак, коли я звернувся до німецької сторони, вони ствердили, що надіслали всю необхідну інформацію в Україну. Які юридичні кроки я маю здійснити, щоб забезпечити правильне нарахування пенсії в Україні, враховуючи мій стаж роботи в Німеччині? Чи можу я вимагати від Пенсійного фонду України перевірити надходження документів з Німеччини і врахувати цю інформацію при встановленні розміру пенсії, і які документи мені для цього потрібно зібрати?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
14:53, 21.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Згідно з міжнародними договорами про соціальне забезпечення, укладеними між Україною та Німеччиною, періоди страхового стажу, набутих у цих країнах, можуть бути враховані при визначенні права на пенсію. Основним нормативним актом, що регулює ці питання, є Закон України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", а також відповідні міжнародні договори, які є частиною національного законодавства України згідно зі статтею 9 Конституції України.

У вашій ситуації, якщо німецька сторона підтверджує, що передала необхідну інформацію, ви маєте право вимагати від Пенсійного фонду України перевірити отримання цих документів. Рекомендується здійснити наступні кроки:

1. **Звернення до Пенсійного фонду України**: Подайте письмову заяву до Пенсійного фонду України із запитом про перевірку отримання інформації від німецьких органів. У заяві вкажіть всі відомі вам дані щодо передачі документів, включаючи дати та контактні особи.

2. **Документи з Німеччини**: Якщо у вас є підтвердження від німецьких органів (наприклад, лист або інші документи), що інформація була надіслана, додайте копії цих документів до вашої заяви.

3. **Запит на інформацію**: Зверніться з письмовим запитом до німецьких органів соціального забезпечення з проханням повторно надіслати необхідну інформацію в Україну, якщо це можливо.

4. **Оскарження рішення**: Якщо Пенсійний фонд України не враховує ваш стаж, ви маєте право оскаржити його рішення в адміністративному порядку, а також звернутися до суду. Згідно зі статтею 55 Конституції України, кожен має право на захист своїх прав у суді.

5. **Консультація з юристом**: Рекомендується звернутися до юриста, який спеціалізується на питаннях пенсійного забезпечення та міжнародного права, щоб забезпечити правильність і повноту всіх ваших дій.

Важливо зберегти копії всіх документів і кореспонденції, пов'язаної зі справою, для подальшого підтвердження ваших дій та звернень. Це допоможе вам у разі необхідності захистити свої права на пенсію.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы