Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Невідповідність пенсійних внесків зарплаті

1
17:25, 20.09.2024
Невідповідність пенсійних внесків зарплаті
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я працюю в Україні вже більше 30 років, але з 2018 року, коли я почав працювати на новому місці, я помітив, що сума моїх пенсійних внесків відповідає не високій зарплаті, яку я отримую, а значно нижчій. Працюючи на повну ставку, я отримую достатньо високу зарплату, але пенсійні внески зараховуються, ніби я працюю на половину ставки. Я намагався з'ясувати це питання з роботодавцем, але він стверджує, що все робить правильно і згідно з законодавством. Я хочу знати, чи може бути така ситуація законною? Чи можуть пенсійні внески зараховуватись не згідно з реальною зарплатою, а згідно з якоюсь іншою, нижчою сумою? Які мої права в цій ситуації і яким чином я можу вплинути на цю ситуацію, щоб виправити це непорозуміння і забезпечити, що мої пенсійні внески відображатимуть реальну суму моєї зарплати?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
18:10, 20.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

Відповідно до законодавства України, роботодавець зобов'язаний сплачувати єдиний соціальний внесок (ЄСВ) на загальнообов'язкове державне соціальне страхування з фактично виплаченої заробітної плати працівника. Це передбачено Законом України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування". Ставка ЄСВ становить 22% від заробітної плати працівника, якщо інше не передбачено законодавством.

Якщо у вас виникають сумніви щодо правильності нарахування пенсійних внесків, ви маєте право вимагати від роботодавця роз’яснень та перевірки правильності сплати ЄСВ. Згідно зі статтею 32 Кодексу законів про працю України, працівник має право на своєчасне отримання достовірної інформації про умови праці та розмір заробітної плати.

У разі відмови з боку роботодавця надати відповідні роз'яснення чи документи, ви можете звернутися до територіального органу Пенсійного фонду України або до Державної служби України з питань праці для проведення перевірки. Згідно з статтею 259 Кодексу законів про працю України, державні органи мають право здійснювати контроль за дотриманням законодавства про працю.

Крім того, ви можете звернутися до суду з вимогою про захист своїх трудових прав, якщо вважаєте, що ваші права порушено. Відповідно до статті 55 Конституції України, кожен має право на захист своїх прав і свобод у суді.

Щоб вплинути на ситуацію, рекомендується зібрати всі документи, що підтверджують розмір вашої заробітної плати, та подати офіційну письмову заяву до вищезазначених організацій. Це допоможе забезпечити повне відображення пенсійних внесків згідно з реальною сумою вашої заробітної плати.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации


пенсия в 55
17:58, 23.07.2012

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы