Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Незаконне припинення пенсійних виплат

1
16:09, 20.09.2024
Незаконне припинення пенсійних виплат
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, Галина Іванівна, працювала на заводі "Світловодськмаш" з 1975 по 2005 рік, займаючи посаду начальника цеху. У 2005 році пішла на пенсію за віком. Всі ці роки мені виплачували пенсію без затримок і порушень. Але в жовтні 2020 року пенсійні виплати раптово припинилися. Я звернулася до місцевого відділу Пенсійного фонду, де мені пояснили, що виплати припинено через те, що я нібито отримую ще й пенсію від німецької компанії "Stahlwerk AG", де працював мій чоловік до 1991 року. Але мій чоловік помер у 1992 році, і ніякі виплати від німецької компанії я не отримую. Я вже написала скаргу до Пенсійного фонду України, але вона залишилася без відповіді. В який спосіб я можу відновити свої права на пенсійні виплати, які були незаконно припинені? Чи можу я подати позов до суду, і якщо так, то які документи будуть мені потрібні для цього? Чи можливо звернутися до міжнародних організацій, які захищають права пенсіонерів?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
16:51, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У вашій ситуації є кілька кроків, які можна вжити для відновлення ваших прав на пенсійні виплати в Україні.

1. **Оскарження рішення в адміністративному порядку:**
Згідно з частиною 1 статті 8 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування", ви маєте право на оскарження рішення органу Пенсійного фонду України. Якщо скарга, яку ви вже подали, залишилася без відповіді, ви можете повторно звернутися з письмовою заявою, вказавши на факт відсутності відповіді та просити надати роз'яснення щодо підстав припинення пенсійних виплат.

2. **Подання позову до адміністративного суду:**
Якщо питання не вирішено в адміністративному порядку, ви маєте право звернутися до адміністративного суду. Відповідно до статті 17 Кодексу адміністративного судочинства України, ви можете оскаржити рішення, дії або бездіяльність суб'єктів владних повноважень. Для цього вам знадобляться наступні документи:
- Копія рішення Пенсійного фонду (або довідка про його відсутність).
- Копії документів, що підтверджують ваше право на пенсію (трудова книжка, рішення про призначення пенсії тощо).
- Копії вашої переписки з Пенсійним фондом.
- Свідоцтво про смерть чоловіка та будь-які документи, які підтверджують відсутність виплат від німецької компанії.

3. **Звернення до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини:**
Ви можете звернутися до Уповноваженого з прав людини з проханням втрутитися у вашу справу, що може прискорити розгляд вашого питання.

4. **Міжнародні організації:**
Звернення до міжнародних організацій, таких як Європейський суд з прав людини, можливе лише після використання всіх національних засобів захисту, тобто після завершення судового розгляду в Україні. Це регулюється статтею 35 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.

Важливо діяти швидко, адже існують строки давності для оскарження рішень. Рекомендується звернутися до адвоката, який спеціалізується на соціальному законодавстві, для отримання детальної консультації та допомоги в підготовці документів.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы