Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Незрозумілість у пенсійному обліку.

1
22:28, 20.09.2024
Незрозумілість у пенсійному обліку.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, працюючи довгий час у журналістській сфері, перебував на кількох видах оподаткування, починаючи від фізичної особи-підприємця на третій групі, потім я перейшов на умови договору цивільно-правового характеру, а потім, у зв'язку з переходом на іншу роботу, отримував заробітну плату як штатний співробітник. Зараз я вже на межі пенсійного віку і зіткнувся з проблемою відсутності частини стажу в пенсійному обліку. Я вже звертався до Пенсійного фонду, але отримав відмову через відсутність відповідних документів, які б підтверджували мій трудовий стаж в періоди, коли я був самозайнятим. Які є можливості для вирішення цієї проблеми? Які документи потрібні для підтвердження трудового стажу для самозайнятих осіб? Чи можливо врахувати періоди роботи за договорами цивільно-правового характеру? І які юридичні кроки я можу зробити для виправлення цього стану речей?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
22:55, 20.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У ситуації, яка склалася, слід звернути увагу на кілька важливих аспектів законодавства України, що стосуються підтвердження трудового стажу для пенсійного забезпечення.

1. **Підтвердження трудового стажу для самозайнятих осіб**. Відповідно до статті 24 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування", страховий стаж – це період, протягом якого особа підлягала загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню та за який щомісячно сплачено страхові внески. Для підтвердження стажу самозайнятих осіб, таких як ФОП, необхідно надати відповідні звіти про сплату єдиного соціального внеску (ЄСВ), які подавалися до податкових органів.

2. **Періоди роботи за договорами цивільно-правового характеру**. Відповідно до статті 7 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", періоди роботи за цивільно-правовими договорами враховуються до страхового стажу за умови сплати ЄСВ. Ви можете звернутися до роботодавців, з якими укладалися такі договори, для отримання копій договорів і документів, що підтверджують сплату ЄСВ за ці періоди.

3. **Юридичні кроки для вирішення проблеми**. По-перше, зібрати всі можливі документи, які підтверджують вашу зайнятість і сплату страхових внесків за відповідні періоди. Це можуть бути копії договорів, платіжні документи, звіти до податкових органів та інші документи. По-друге, можна звернутися до Пенсійного фонду з письмовою заявою про перегляд рішення, додавши до неї всі наявні документи. Якщо Пенсійний фонд знову відмовить, ви маєте право оскаржити його рішення в адміністративному суді, відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

У цих питаннях може бути корисним залучення адвоката, спеціаліста з пенсійного права, який допоможе сформувати доказову базу та підготувати необхідні документи для звернення до суду або Пенсійного фонду.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы