Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Пенсійні перипетії

1
15:50, 20.09.2024
Пенсійні перипетії
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, Іван Іванович, громадянин України, працював протягом 35 років на державному підприємстві. Все цей час я сплачував внески до Пенсійного фонду. Однак, в останні п'ять років до моєї пенсії, підприємство було приватизоване, а відомо, що приватні підприємства сплачують меншу суму внесків. Мені сказали, що це може вплинути на розмір моєї пенсії. Але мене цікавить, як саме це відбувається? Як обчислюється пенсія в такому випадку? Чи є якісь особливості чи винятки для людей, які працювали на державних підприємствах, які були приватизовані перед їх виходом на пенсію? Чи можна якось вплинути на ситуацію, щоб збільшити розмір майбутньої пенсії?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
16:20, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

В Україні пенсійне забезпечення регулюється Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (Закон № 1058-IV від 09.07.2003 року). Пенсія обчислюється на основі страхового стажу та заробітної плати, з якої сплачувалися внески до Пенсійного фонду.

1. **Обчислення пенсії**:
- Пенсія за віком обчислюється згідно з формулою: П = Зп ? Кс, де П - розмір пенсії, Зп - середньомісячна заробітна плата застрахованої особи, Кс - коефіцієнт страхового стажу.
- Середньомісячна заробітна плата розраховується з урахуванням усіх періодів, за які сплачено страхові внески, незалежно від типу підприємства.

2. **Вплив приватизації**:
- Закон не передбачає зменшення пенсії через зміну форми власності підприємства. Важливо, щоб роботодавець сплачував страхові внески відповідно до фактичної заробітної плати працівника.
- Приватизація підприємства не впливає на вже накопичений страховий стаж та сплачені внески до моменту приватизації.

3. **Особливості для працівників державних підприємств**:
- Для працівників, які працювали на державних підприємствах, що були приватизовані, не передбачено особливих умов нарахування пенсії. Всі працівники мають рівні права на пенсійне забезпечення, виходячи з їхнього страхового стажу та заробітку.

4. **Можливі дії для збільшення пенсії**:
- Ви можете звернутися до Пенсійного фонду України для перевірки правильності нарахування та сплати страхових внесків.
- У випадку, якщо виявлено помилки у звітах роботодавця, ви маєте право вимагати їх виправлення.
- Можливе добровільне збільшення розміру страхових внесків шляхом укладення договору добровільного страхування (ст. 12 Закону № 1058-IV).

Якщо у вас залишилися питання або виникають сумніви, рекомендується звернутися за консультацією до Пенсійного фонду України або отримати консультацію у кваліфікованого юриста в галузі соціального забезпечення.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


Пенсия
00:24, 05.07.2011

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы