Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Пенсійні перипетії після роботи за кордоном.

1
19:19, 20.09.2024
Пенсійні перипетії після роботи за кордоном.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я працювала педагогом у загальноосвітній школі в Україні протягом 20 років, а потім вирішила виїхати працювати за кордон. Заключила контракт з освітньою установою в Німеччині, де працювала протягом 10 років. Згідно з умовами контракту, я сплачувала податки і внески на пенсійне забезпечення в Німеччині. Нині я повернулася до України і хочу оформити пенсію. Які дії мені потрібно виконати для отримання пенсії в Україні? Чи будуть враховані роки праці в Німеччині при визначенні пенсійного стажу та розміру пенсії в Україні? Чи можу я одночасно отримувати пенсію в Україні та в Німеччині, адже я сплачувала податки і внески на пенсійне забезпечення в обох країнах? Які документи мені потрібні для оформлення пенсії в Україні? Чи потрібно мені надсилати запит до німецької сторони про видачу документів, що підтверджують мій пенсійний стаж та внески до пенсійного фонду в Німеччині? Чи можуть виникнути проблеми через різницю в пенсійних системах України та Німеччини? Мене турбують ці питання, оскільки я хочу забезпечити собі достойну старість, але не знаю, з якого боку підійти до вирішення цієї проблеми. Буду вдячна за допомогу і юридичні поради.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
20:08, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Для оформлення пенсії в Україні після повернення з-за кордону необхідно врахувати кілька важливих аспектів, зокрема міжнародні угоди, які регулюють пенсійне забезпечення, та взаємодію пенсійних систем різних країн.

По-перше, Україна та Німеччина підписали Угоду між Україною та Федеративною Республікою Німеччина про соціальне забезпечення, яка передбачає можливість зарахування страхового стажу, набутого в одній з країн, для отримання пенсії в іншій. Це означає, що ваш трудовий стаж у Німеччині може враховуватися при визначенні права на пенсію в Україні, однак розмір виплат буде розраховуватися відповідно до українського законодавства.

Для оформлення пенсії в Україні необхідно звернутися до Пенсійного фонду України з такими документами:
1. Паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу.
2. Ідентифікаційний код платника податків.
3. Трудова книжка або інші документи, що підтверджують трудовий стаж в Україні.
4. Документи, що підтверджують періоди роботи і сплати внесків в Німеччині (довідки від німецького пенсійного фонду або інші відповідні документи).

Вам дійсно може бути необхідно запросити в Німеччині документи, які підтверджують ваш пенсійний стаж і сплату внесків. Це можуть бути довідки про сплату страхових внесків або документи, що підтверджують періоди роботи.

Щодо можливості отримання пенсії одночасно в Україні та Німеччині, це залежить від умов угоди про соціальне забезпечення та вашого особистого страхового стажу в обох країнах. Зазвичай, національні пенсійні системи можуть виплачувати пенсії одночасно, якщо стаж і внески враховуються відповідно до міжнародних угод.

Різниця в пенсійних системах може вплинути на розрахунок розміру пенсії, але загалом вона не повинна стати перешкодою для отримання пенсії, якщо дотримані всі формальні вимоги та надані необхідні документи.

Рекомендується також консультуватися з юристом або фахівцем з питань пенсійного забезпечення, щоб отримати детальні рекомендації з урахуванням вашої конкретної ситуації.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы