Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Права жінок в робочому колективі

1
19:27, 28.09.2024
Права жінок в робочому колективі
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як жінка, працюю в офісі, де стикаюсь з дискримінацією з боку співробітників чоловічої статі. Мені постійно доводиться витримувати образливі жарти та коментарі, а також мене ускладнюють у виконанні робочих завдань. Які законні кроки я можу підняти для захисту своїх прав у такій ситуації? Які документи чи докази мені необхідно зібрати для подання скарги до відповідних інстанцій?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
20:24, 28.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

В Україні дискримінація за ознакою статі заборонена законодавством. Відповідно до статті 24 Конституції України, громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом. Крім того, Закон України "Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків" забороняє будь-які прояви дискримінації за статевою ознакою в трудових відносинах.

У вашій ситуації ви можете вжити таких правових кроків:

1. **Звернення до роботодавця**: Спочатку спробуйте вирішити проблему на внутрішньому рівні. Ви можете подати офіційну скаргу до відділу кадрів або безпосередньо до керівництва підприємства. Вимагайте розгляду вашої скарги відповідно до внутрішніх процедур.

2. **Фіксація фактів дискримінації**: Збирайте докази проявів дискримінації, такі як електронні листи, повідомлення, свідчення колег, аудіо- чи відеозаписи (якщо це можливо і не суперечить законодавству про захист персональних даних).

3. **Звернення до Державної служби України з питань праці**: Ви маєте право подати скаргу до цієї інстанції, яка займається питаннями дискримінації на робочому місці. Ваша скарга має бути письмовою та містити опис ситуації, а також зібрані докази.

4. **Звернення до суду**: Якщо внутрішні механізми та скарги до державних органів не дали результату, ви можете подати позов до суду про захист своїх прав. Судовий позов може включати вимогу про відшкодування моральної шкоди.

5. **Звернення до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини**: Ви можете направити звернення до цього органу, який здійснює контроль за додержанням прав людини в Україні.

Закон України "Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні" також надає можливість захистити права через судові органи. Важливо дотримуватися всіх процесуальних вимог та зібрати достатньо доказів для підтвердження своїх претензій.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы