
Маю вік повних 42 роки.
З 1989 по 1993 роки навчався в технікумі( 4 роки). З 1993 по 1998 навчався в інституті (5 років). В обох випадках на так званій очній формі навчання (стаціонарі).1998-1999 роки строкова служба в ЗСУ (1 рік). 2000-2005 служба в ЗСУ по контракту (5 років). З 2006 року по теперішній час проходжу службу в пенітенціарній службі України (10 років). Таким чином, на сьогодні маю 9 років «цивільного стажу» та 16 років військового стажу, та сподіваюсь вийти на пенсію коли досягну 45 річного віку на підставі п. «б» ст.12 розділу ІІ Закону України Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб, оскільки на той час можу мати 28 років страхового стажу з яких більше ніж 12 років 6 місяців становить військовий стаж.
Чи правильно я міркую? В мене сумніви щодо зарахування часу навчання в страховий стаж.
І головне. В зв’язку з реформуванням пенітенціарної служби, посаду яку я обіймаю на теперішній час можуть перевести в категорію посад держслужбовців.
Чи зможу я в такому випадку вийти на пенсію в 45 років на тих же підставах, які я вказав вище? (Відповідаючи на це питання прошу врахувати п.5 ст.23 закону України Про Державну кримінально-виконавчу службу України, та п. «ж» ст.1-2 розділу І закону України Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб. Витяги з цих законів див. нижче).
Дякую.
Витяги:
Закон України Про Державну кримінально-виконавчу службу України
Стаття 23. Соціальний захист персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України
…
5. На осіб рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої служби поширюється соціальний захист поліцейських, визначений Законом України "Про національну поліцію", а також порядок і умови проходження служби та грошового забезпечення, передбачені для поліцейських…
Закон України Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб
Стаття 1-2. Особи, які мають право на пенсійне забезпечення на умовах цього Закону
Право на пенсійне забезпечення на умовах цього Закону мають звільнені зі служби:
…
ж) державні службовці та працівники навчальних, медичних закладів та науково-дослідних установ Міністерства внутрішніх справ України або поліції з числа колишніх працівників міліції, які станом на день опублікування Закону України "Про Національну поліцію" проходили службу в органах внутрішніх справ та мали календарну вислугу не менше п’яти років і продовжили роботу в Міністерстві внутрішніх справ України або поліції (їх територіальних органах, закладах та установах) на посадах, що заміщуються державними службовцями відповідно до Закону України "Про державну службу", а в навчальних, медичних закладах та науково-дослідних установах - на будь-яких посадах.
Уважаемый специалист!
Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!
Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.
Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.
Ответьте на вопрос (ваша консультация):
Уважаемый пользователь!
Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!
Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.