Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблеми з нарахуванням пенсії

1
19:01, 22.09.2024
Проблеми з нарахуванням пенсії
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
У мене є декілька питань, які стосуються пенсійного забезпечення в Україні. Я працював більше 30 років на одному підприємстві, але потім був змушений змінити роботу через складну економічну ситуацію. Потім я працював за кордоном, але зараз я повернувся в Україну і хочу отримати пенсію тут. Проте, я стикнувся з рядом проблем, які пов'язані з нарахуванням пенсії. По-перше, мені складно розібратися в усіх нюансах пенсійної системи України, особливо в частині, яка стосується визначення стажу та нарахування пенсійних прав. Я хочу зрозуміти, як враховуватиметься мій стаж роботи за кордоном та як це вплине на розмір моєї пенсії. По-друге, мені не зовсім зрозуміло, як визначається розмір пенсії в Україні. Я бачив, що є деякі мінімальні та максимальні межі, але я не цілком розумію, як вони враховуються при визначенні розміру пенсії. Також мені потрібно з'ясувати, як враховується досвід роботи на попередніх роботах в Україні та за кордоном. Я хотів би знати, чи будуть враховуватися всі роки моєї роботи при нарахуванні пенсії, або ж є деякі обмеження або вимоги? З усіх цих причин, я б хотів отримати консультацію юриста, який спеціалізується на пенсійних питаннях в Україні. Мені потрібна допомога в розумінні всіх аспектів пенсійного законодавства, які стосуються мого випадку.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
19:26, 22.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Питання нарахування пенсії в Україні регулюється Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування". Для визначення права на пенсію та її розміру важливо розуміти декілька ключових аспектів.

1. **Врахування стажу роботи за кордоном**: Згідно з міжнародними угодами, які Україна уклала з іншими державами, стаж роботи за кордоном може бути врахований у пенсійних правах. Це можливо, якщо між Україною та країною, де ви працювали, існує двостороння угода про соціальне забезпечення. Такі угоди зазвичай передбачають взаємне врахування страхового стажу. У разі відсутності такої угоди, стаж за кордоном може бути врахований лише за законодавством тієї країни, де ви працювали.

2. **Визначення розміру пенсії**: Розмір пенсії в Україні залежить від страхового стажу та розміру заробітної плати, з якої сплачувалися внески до Пенсійного фонду. Мінімальний розмір пенсії визначається Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" і залежить від прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Максимальний розмір пенсії не може перевищувати 10 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

3. **Врахування досвіду роботи**: Для нарахування пенсії враховується весь страховий стаж, як у межах України, так і за кордоном, якщо він підтверджений відповідними документами і договорами між державами. Згідно зі статтею 24 цього Закону, для призначення пенсії враховується страховий стаж, набутий після 1 січня 2004 року, а також трудовий стаж до цієї дати.

4. **Документація для підтвердження стажу**: Вам необхідно надати до Пенсійного фонду документи, які підтверджують періоди роботи як в Україні, так і за кордоном. Це можуть бути трудові книжки, договори, довідки з місця роботи, тощо.

Для детальнішого розгляду вашої ситуації та отримання персональної консультації рекомендується звернутися до юриста, який спеціалізується на пенсійному законодавстві. Він зможе допомогти зібрати необхідні документи, а також пояснити всі аспекти, які можуть вплинути на розмір вашої пенсії.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы