Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблеми з пенсійним забезпеченням

1
13:53, 22.09.2024
Проблеми з пенсійним забезпеченням
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як громадянка України, працювала з 1980 по 2000 рік в Україні, потім переїхала в Росію, де працювала з 2001 року по 2021, і зараз повернулася назад в Україну. Мій вік дозволяє мені стати пенсіонеркою за умовами обох країн, але мені не зовсім зрозуміло, як будуть нараховуватися мої пенсійні виплати. Я вже подала заяву на пенсію в Україні, але мені відмовили, мотивуючи тим, що я не працювала в Україні останні 20 років. Мені також не зрозуміло, як буде обраховуватися моя пенсія в Росії. Я звернулася до Пенсійного фонду Росії, але вони відмовили мені в виплаті пенсії, посилаючись на те, що я зараз проживаю в Україні. За якими нормами законодавства я можу отримати пенсію в Україні, враховуючи мій трудовий стаж в Росії? Чи є якісь міжнародні угоди, які регулюють цей процес? Будуть ли ураховані роки, проведені на роботі в Росії, при визначенні розміру пенсії в Україні? Які документи мені потрібно пред'явити, щоб довести свій трудовий стаж в Росії?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
14:32, 22.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Ваша ситуація потребує врахування національного законодавства України та міжнародних угод між Україною та Росією щодо соціального забезпечення. Україна і Росія мають угоду про гарантії прав громадян у галузі пенсійного забезпечення, підписану 15 січня 1993 року, яка передбачає, що пенсії призначаються і виплачуються за місцем проживання особи. Це означає, що якщо ви проживаєте в Україні, то повинні звернутися до органів пенсійного забезпечення України для нарахування пенсії.

Відповідно до статті 24 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", страховий стаж - це період, протягом якого особа підлягала державному соціальному страхуванню і за який сплачено страхові внески. Для врахування стажу, набутого в Росії, необхідно надати підтверджуючі документи.

Зверніть увагу на наступні кроки для вирішення вашої ситуації:

1. **Підтвердження трудового стажу в Росії**: Вам необхідно надати документи, які підтверджують вашу працю в Росії, наприклад, трудову книжку, довідки з місць роботи, або інші офіційні документи, що засвідчують ваш трудовий стаж. Ці документи можуть потребувати легалізації або апостилювання в залежності від їх форми.

2. **Подача заяви до Пенсійного фонду України**: Необхідно звернутися до територіального органу Пенсійного фонду України з заявою про призначення пенсії, додаючи підтверджуючі документи про стаж, набутий в Росії.

3. **Перевірка відповідності законодавству**: У разі відмови в призначенні пенсії або нарахуванні стажу, рекомендується подати письмове запитання до Пенсійного фонду України з проханням надати офіційне роз'яснення з посиланням на норми законодавства.

4. **Звернення до суду**: У разі незадовільного вирішення питання, ви маєте право оскаржити рішення в суді. Це може бути необхідним, якщо ви вважаєте, що ваші права були порушені.

Рекомендується також звернутися за консультацією до юриста, що спеціалізується на пенсійному законодавстві, для отримання детальної допомоги у вирішенні вашого питання.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации


Льготы
09:11, 06.08.2011
Рабочий стаж
15:28, 31.05.2017

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы