Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблеми з пенсійним забезпеченням після переїзду з РФ до України

1
22:03, 20.09.2024
Проблеми з пенсійним забезпеченням після переїзду з РФ до України
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянка Російської Федерації, проживала та працювала в Росії більшість свого життя, але за останні п'ять років я переїхала до України, де отримала громадянство. Я декларувала свої пенсійні накопичення та продовжувала сплачувати пенсійні внески в Україні. Проте, я стикнулася з проблемою, коли мені виповнилося 60 років і я подала заяву на отримання пенсії. Українська пенсійна система відмовила мені у виплаті пенсії, з посиланням на те, що я не маю достатнього трудового стажу в Україні. Але в Росії мені також відмовили, з посиланням на те, що я більше не є громадянкою РФ. Які мої права в цій ситуації? Чи можу я розраховувати на отримання пенсії в Україні, враховуючи мій трудовий стаж в Росії? Як я можу вирішити цю проблему на законодавчому рівні?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
22:27, 20.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У вашій ситуації важливо враховувати міжнародні угоди та законодавство України, які регулюють пенсійні права для осіб, що мають трудовий стаж в різних країнах.

По-перше, варто звернути увагу на Угоду між Україною та Російською Федерацією про гарантії прав громадян у сфері пенсійного забезпечення від 1993 року. Ця угода передбачає, що пенсійні права осіб, які мають трудовий стаж в обох країнах, повинні бути враховані при призначенні пенсії. Згідно з цією угодою, кожна держава нараховує пенсію за періоди роботи, здійснені на її території.

В Україні, відповідно до статті 24 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", право на пенсію за віком мають особи, які досягли пенсійного віку і мають мінімально необхідний страховий стаж. Якщо ваш стаж, набутий в Україні, недостатній, вам необхідно звернутися до Пенсійного фонду України з проханням врахувати трудовий стаж, набутий в Росії, для призначення пенсії в Україні.

Для вирішення цієї проблеми вам слід:

1. Звернутися до Пенсійного фонду України із заявою про врахування стажу, набутих в Росії. До заяви слід додати документи, що підтверджують ваш трудовий стаж у Росії.

2. У випадку відмови Пенсійного фонду, ви маєте право оскаржити це рішення в судовому порядку, посилаючись на згадану вище Угоду між Україною та Російською Федерацією.

3. Також може бути корисним звернення до юриста, який спеціалізується на пенсійному праві, для отримання додаткової юридичної допомоги та супроводу.

Важливо діяти відповідно до законодавства України та міжнародних угод, щоб захистити свої права на пенсійне забезпечення.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы