Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Розірвання шлюбу з іноземцем: які права та обов'язки?

1
15:15, 28.09.2024
Розірвання шлюбу з іноземцем: які права та обов'язки?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, українка, уклала шлюб з іноземцем, проте наразі ми перебуваємо у процесі розлучення. Чи маю я право на половину спільного майна, яке ми набули під час шлюбу? Які ще аспекти потрібно врахувати при розірванні шлюбу з іноземцем з точки зору українського законодавства?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
15:26, 28.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Відповідно до статті 60 Сімейного кодексу України, майно, набуте подружжям під час шлюбу, є об'єктом права спільної сумісної власності. Це означає, що ви маєте право на половину спільного майна, якщо інше не передбачено шлюбним договором або іншим документом, укладеним між вами та вашим чоловіком.

При розірванні шлюбу з іноземцем важливо врахувати наступні аспекти:

1. **Юрисдикція та застосовне право**: Залежно від того, де ви проживаєте, може виникнути питання щодо юрисдикції суду та застосовного права. Згідно зі статтею 76 Закону України "Про міжнародне приватне право", якщо ви постійно проживаєте в Україні, українське законодавство може бути застосоване до вашого розлучення.

2. **Визнання рішення суду за кордоном**: Якщо процес розлучення відбувається в Україні, варто дізнатися, чи буде рішення українського суду визнаватися в країні громадянства вашого чоловіка. Це може вимагати додаткових юридичних дій, таких як легалізація рішення суду.

3. **Діти та аліменти**: Якщо у вас є діти, питання про опіку та аліменти також підлягають врегулюванню. Відповідно до статті 141 Сімейного кодексу України, обоє батьків мають рівні права та обов'язки щодо дитини.

4. **Майнові питання за кордоном**: Якщо спільне майно знаходиться за межами України, важливо врахувати законодавство тієї країни, в якій знаходиться це майно, оскільки воно може мати свої особливості щодо поділу власності.

5. **Можливість врегулювання спору через медіацію**: Якщо розлучення відбувається за згодою обох сторін, можна розглянути можливість врегулювання майнових питань через медіацію або шляхом укладення мирової угоди.

Враховуючи складність правових питань, пов’язаних з міжнародним елементом, рекомендується звернутися за консультацією до юриста, який спеціалізується на сімейному праві та міжнародному приватному праві.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы