Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спадкоємність нерухомості: як захистити свої права?

1
18:36, 04.10.2024
Спадкоємність нерухомості: як захистити свої права?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як молода жінка, що успадкувала нерухоме майно після померлого батька, стикаюся з проблемою, коли інші спадкоємці починають сперечатися щодо поділу майна. Вони намагаються підтвердити свої права на частку, яка, на мою думку, належить мені як дійсному спадкоємцю. Які юридичні кроки я можу підприйняти, щоб захистити свої права на успадковане майно? Чи можливо уникнути судових тяганин у цій ситуації?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
18:55, 04.10.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У ситуації, коли інші спадкоємці оскаржують поділ успадкованого майна, важливо діяти відповідно до норм чинного законодавства України, щоб захистити свої права.

1. **Встановлення права на спадщину**: Насамперед, необхідно переконатися, що ваше право на спадщину належним чином оформлене. Відповідно до статті 1268 Цивільного кодексу України (ЦКУ), спадкоємець може прийняти спадщину шляхом подання заяви нотаріусу за місцем відкриття спадщини. Якщо така заява була подана вчасно (протягом шести місяців з моменту відкриття спадщини), ви маєте право оформити свідоцтво про право на спадщину.

2. **Проведення переговорів**: Щоб уникнути судових розглядів, спробуйте провести переговори з іншими спадкоємцями з метою досягнення мирної угоди. Це може бути здійснено за допомогою медіації або за участю адвоката, який допоможе фіксувати домовленості у письмовій формі.

3. **Договір про поділ спадщини**: Якщо спадкоємці досягли згоди, можна укласти договір про поділ спадщини, що регулюється статтею 1267 ЦКУ. Такий договір має бути нотаріально посвідчений.

4. **Звернення до суду**: Якщо мирне вирішення неможливе, ви можете звернутися до суду. Відповідно до статті 1290 ЦКУ, спадкоємці мають право оспорити спадщину в суді. Суд розгляне питання про правомірність ваших прав на спадщину та підтвердить вашу частку.

5. **Консультація з адвокатом**: Щоб забезпечити захист своїх прав, рекомендується консультуватися з адвокатом, який спеціалізується на спадкових справах. Він допоможе з документами та представництвом у суді, якщо це буде необхідно.

Уникаючи судових процесів, важливо пам’ятати про можливість мирного врегулювання суперечок, що може зекономити час та ресурси.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


Пенсія
11:13, 31.07.2011

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы