Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спадкова справа в Сватово: чи можливо спростувати завірену заповітну документацію?

1
18:46, 14.10.2024
Спадкова справа в Сватово: чи можливо спростувати завірену заповітну документацію?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, Вячеслав Вячеславович, звертаюся з проханням про консультацію з приводу сумнівів у законності заповіту, що був завірений перед смертю мого родича. Чи є можливість спростувати цей документ та захистити свої спадкові права? Які юридичні кроки потрібно буде зробити для вирішення цієї ситуації? Шукаю адвоката з досвідом роботи у сфері спадкових справ в місті Сватово.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
19:03, 14.10.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У випадку, якщо у вас є сумніви щодо законності заповіту, існує можливість оскаржити цей документ у судовому порядку. Основними підставами для визнання заповіту недійсним можуть бути: недієздатність заповідача на момент складання заповіту, порушення вимог до форми заповіту, а також наявність примусу чи обману при його складанні.

Відповідно до статті 1247 Цивільного кодексу України, заповіт має бути складений у письмовій формі та посвідчений нотаріусом або іншою уповноваженою особою. Якщо ці вимоги не були дотримані, це може бути підставою для визнання заповіту недійсним.

Щоб оскаржити заповіт, вам необхідно:

1. Звернутися до суду з позовною заявою про визнання заповіту недійсним. У позові потрібно детально викласти обставини, які викликають сумнів у законності документу, і надати докази, що підтверджують ваші твердження.

2. Забезпечити наявність доказів, які можуть підтвердити вашу позицію. Це можуть бути медичні довідки, свідчення свідків, експертні висновки тощо.

3. Проконсультуватися з адвокатом, який спеціалізується на спадкових справах, щоб отримати професійну допомогу у складанні позовної заяви та представництві вашої позиції в суді.

У місті Сватово варто звернутися до місцевої адвокатської палати або пошукати адвоката через онлайн-сервіси, які надають інформацію про фахівців у певній галузі права.

Також слід пам'ятати про строки позовної давності для оскарження заповіту. Відповідно до статті 257 Цивільного кодексу України, загальний строк позовної давності становить три роки. Однак, цей строк може бути скорочено або продовжено залежно від конкретних обставин справи.

Звернення до кваліфікованого адвоката допоможе вам чітко визначити подальші кроки та забезпечити захист ваших спадкових прав.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации


Pension for people ...
01:18, 09.03.2013
Льготы
17:10, 16.07.2011

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы