Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спадковий розкол: як вирішити спори щодо розподілу майна в Благовещенському

1
12:24, 04.10.2024
Спадковий розкол: як вирішити спори щодо розподілу майна в Благовещенському
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, мешканець Благовещенського, звертаюся за консультацією до юриста щодо спадкових прав та спорів щодо розподілу спадщини. У мене виникла ситуація, де спадкодавцем залишилася нерухомість, але спадкоємці не можуть домовитися про її поділ. Які кроки потрібно підприйняти для вирішення цього конфлікту відповідно до законодавства України? Чи є можливість розірвати спадщину та які наслідки це може мати? Чи існують альтернативні методи вирішення спадкових суперечок в Благовещенському? Чекаю на кваліфіковану допомогу та поради юриста з цього питання.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
13:06, 04.10.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У випадку, коли спадкоємці не можуть дійти згоди щодо розподілу спадщини, законодавство України передбачає декілька кроків для вирішення таких конфліктів.

1. **Спочатку необхідно оформити спадщину**. Згідно з Цивільним кодексом України (ЦКУ), зокрема статтею 1268, спадкоємці можуть прийняти спадщину протягом шести місяців з моменту відкриття спадщини. Якщо всі спадкоємці прийняли спадщину, вони стають співвласниками майна.

2. **Мирне врегулювання конфлікту**. Спадкоємці можуть спробувати дійти згоди самостійно або за допомогою медіатора. Відповідно до статті 367 ЦКУ, майно, що перебуває у спільній сумісній власності, може бути поділене за згодою спадкоємців. Така згода оформлюється нотаріально.

3. **Судовий розгляд**. Якщо мирне врегулювання не є можливим, будь-який із спадкоємців може звернутися до суду з позовом про поділ спадкового майна. Суд, згідно зі статтею 372 ЦКУ, може визначити порядок користування майном або виділити частку у натурі, якщо це можливо.

4. **Розірвання спадщини**. Законодавство не передбачає можливості "розірвання" спадщини, але можливо розподілити спадкове майно в натурі або шляхом виплати компенсації іншим спадкоємцям за їх частку, якщо розподіл у натурі неможливий.

5. **Альтернативні методи**. Крім судового розгляду, існує можливість звернення до медіації, яка може бути ефективним інструментом для врегулювання спадкових спорів. Медіація є добровільним процесом і передбачає участь нейтральної третьої сторони для сприяння досягненню згоди.

У Благовещенському, як і в будь-якому іншому місці в Україні, рішення спадкових спорів можливе в судовому порядку або шляхом медіації. Вибір методу залежить від бажання та можливостей спадкоємців знайти компроміс.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы