Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спори про пенсійні накопичення після розлучення.

1
16:57, 20.09.2024
Спори про пенсійні накопичення після розлучення.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, жителька України, протягом багатьох років була заміжня за громадянином США. Ми одружились, коли обидва доволі вже були в зрілому віці і мали певні накопичення, зокрема, пенсійні. Мій колишній чоловік протягом всього нашого шлюбу працював в США і вніс значні внески до свого пенсійного фонду. Зараз ми розлучились, і я повернулась до України. Мій колишній чоловік відмовляється від виконання будь-яких фінансових зобов'язань щодо мене, зокрема, відмовляється ділити пенсійні накопичення, які були зібрані під час нашого шлюбу. Я хочу зрозуміти, чи маю я право на частку цих пенсійних накопичень, враховуючи, що вони були зібрані під час нашого шлюбу? Якщо так, то які кроки я повинна зробити для цього в Україні, і чи потрібно мені звертатися до американського суду? Які документи потрібно зібрати, і які умови маю виконати, щоб використати міжнародні правові норми для захисту моїх інтересів? Чи можна вважати такі пенсійні накопичення спільно набутим майном в рамках українського законодавства?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
17:25, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Згідно з українським законодавством, майно, набуте подружжям під час шлюбу, є об'єктом спільної сумісної власності (ст. 60 Сімейного кодексу України). Це правило стосується і заробітної плати, пенсій, стипендій та інших доходів, отриманих під час шлюбу. Однак, оскільки пенсійні накопичення вашого колишнього чоловіка знаходяться в США, виникає питання про визнання та виконання такого права за межами України.

По-перше, слід визначити, чи існує між Україною та США угода про взаємне визнання та виконання судових рішень у сфері сімейних та майнових правовідносин. На жаль, такої угоди немає, що ускладнює процес. Однак, це не виключає можливості звернення до американського суду з позовом про поділ майна, зібраного під час шлюбу.

По-друге, варто звернутися до адвоката, який спеціалізується на міжнародному сімейному праві, для отримання професійної консультації щодо можливості подання позову в США. В цьому контексті важливо зібрати всі документи, які підтверджують період вашого шлюбу, фінансові внески та інші обставини, що можуть вплинути на рішення суду. Це можуть бути свідоцтво про шлюб, документи про доходи та витрати під час шлюбу, а також будь-які документи, що підтверджують ваш вклад у спільне життя.

По-третє, можливо розглянути можливість укладення мирової угоди з колишнім чоловіком на умовах, які б задовольнили обидві сторони. Це може бути менш витратним і швидшим шляхом вирішення конфлікту, ніж судова тяганина.

Нарешті, якщо ваші права були порушені, можна розглянути можливість звернення до Європейського суду з прав людини, за умови, що буде доведено порушення ваших прав відповідно до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод. Але це можливо лише після вичерпання всіх національних засобів правового захисту.

Враховуючи складність і специфіку міжнародних сімейних правовідносин, найкраще отримати консультацію у спеціаліста з міжнародного сімейного права для визначення найбільш ефективної стратегії захисту ваших інтересів.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы