Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спірні моменти перерахунку пенсії після відпрацювання у різних країнах.

1
21:39, 21.09.2024
Спірні моменти перерахунку пенсії після відпрацювання у різних країнах.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Звертаюся до Вас зі складним питанням, яке стосується пенсійного законодавства. Протягом життя я працював в різних країнах, включаючи Україну, й заробив певну кількість пенсійних балів. Останніми роками я проживав і працював за кордоном, але тепер хотів би повернутися на батьківщину і отримувати пенсію тут. Однак моє питання виникає через те, що я не зовсім розумію як в Україні відбувається перерахунок пенсійних балів, які я набрав за кордоном? Чи можливо взагалі зарахувати ці бали на мою українську пенсію? І як це вплине на розмір моєї пенсії? Також, чи не стануть перепоною для цього мої попередні відрахування в іншій країні, і які документи мені потрібні для цього? Чи не будуть відніматися від вже нарахованої мені пенсії суми, які я отримав у іншій країні? І, нарешті, як це все вплине на моє право на пенсійне забезпечення в Україні, якщо я вирішу відправитися на заслужений відпочинок тут? Що мені потрібно знати про міжнародні угоди, які регулюють ці питання, щоб забезпечити своє майбутнє і зрозуміти, які кроки мені слід зробити?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
21:57, 21.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Питання, яке ви піднімаєте, дійсно є актуальним для багатьох громадян, які мають досвід роботи в різних країнах. Згідно з чинним законодавством України, нарахування пенсій здійснюється відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування". Важливо зазначити, що для врахування пенсійного стажу, набутого за кордоном, Україна повинна мати укладену міжнародну угоду про соціальне забезпечення з відповідною країною.

Такі угоди передбачають взаємне визнання страхового стажу, що дозволяє нараховувати пенсію з урахуванням періодів роботи в обох країнах. Якщо така угода є, ваш стаж буде враховано при розрахунку пенсії в Україні. Наприклад, Україна має відповідні угоди з такими країнами, як Польща, Чехія, Німеччина та іншими.

Щодо перерахунку пенсійних балів, в Україні використовується система пенсійних коефіцієнтів, які розраховуються на підставі заробітку та пенсійного стажу. Пенсійні бали, зароблені за кордоном, можуть бути враховані тільки в рамках міжнародних угод.

Вам необхідно буде надати документи, які підтверджують ваш стаж роботи за кордоном. Це можуть бути довідки з місця роботи, дані про сплату страхових внесків тощо. Ці документи потрібно перекласти на українську мову та нотаріально засвідчити.

Щодо виплат, які ви вже отримали за кордоном, варто зазначити, що пенсія, отримана від іншої держави, зазвичай не впливає на розмір пенсії в Україні. Проте, це питання також регулюється умовами міжнародних угод.

Важливо врахувати, що, якщо ви вирішите отримувати пенсію в Україні, вам необхідно буде звернутися до Пенсійного фонду України із заявою та відповідними документами.

Рекомендується звернутися до юриста або консультанта з питань соціального забезпечення, який зможе надати детальну консультацію щодо конкретної ситуації та допоможе зібрати всі необхідні документи.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы