Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Тема: "Складнощі з пенсійними накопиченнями

1
16:37, 20.09.2024
Тема: "Складнощі з пенсійними накопиченнями
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як громадянин України, працював майже 40 років в одній компанії. У мене був внесок до корпоративного пенсійного фонду, який був створений моїм роботодавцем. Нещодавно я пішов на пенсію і вирішив звернутися до цього фонду, щоб отримати свої накопичення. Але мені сказали, що фонд був ліквідований п'ять років тому. Я намагався з'ясувати, куди пішли мої гроші, але не зміг знайти ясних відповідей. Також, я не зміг знайти документацію, яка б могла підтвердити мої внески в цей фонд. Можливо, це пов'язано з тим, що компанія, в якій я працював, була продана і реорганізована кілька разів протягом останніх років. Маючи на увазі ці обставини, я хотів би звернутися до вас з питанням: які мої права, як пенсіонера, в цій ситуації? Які кроки я повинен зробити, щоб відновити своє право на пенсійні накопичення? Чи можу я звернутися до державних установ, щоб отримати допомогу в цьому питанні? Чи існують в Україні закони, які захищають права пенсіонерів на їхні накопичення в корпоративних пенсійних фондах, коли такі фонди були ліквідовані?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
17:00, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У ситуації, коли корпоративний пенсійний фонд був ліквідований, важливо розуміти свої права та можливості відповідно до законодавства України. Відповідно до Закону України "Про недержавне пенсійне забезпечення", корпоративні пенсійні фонди зобов'язані забезпечувати права учасників на отримання пенсійних виплат, навіть у випадках реорганізації або ліквідації фонду (стаття 44).

Перший крок — спробувати отримати будь-яку документацію, що підтверджує ваші внески до фонду. Якщо у вас немає таких документів, можна звернутися до колишнього роботодавця або до правонаступника компанії з запитом про надання інформації щодо вашої участі в фонді.

Другий крок — звернення до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, яка здійснює нагляд за діяльністю недержавних пенсійних фондів. Можна подати до них запит з проханням про надання інформації щодо ліквідації фонду та стану ваших накопичень.

Третій крок — звернення до суду. Якщо зібрані документи та відповіді не забезпечують вирішення вашого питання, можна подати позов до суду щодо відшкодування збитків або вимоги про виплату належних коштів. Суд може розглянути вашу справу на основі наявних доказів та документів.

Також, згідно з статтею 55 Конституції України, кожен має право на захист своїх прав і свобод, включаючи право на оскарження рішень, дій чи бездіяльності державних органів, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб. Це означає, що ви можете звернутися до органів прокуратури або омбудсмена з проханням про захист ваших прав.

Законодавство України передбачає захист учасників недержавних пенсійних фондів, проте у випадках ліквідації фонду можуть виникати складнощі з реалізацією цих прав. Враховуючи складність ситуації, рекомендується також звернутися до адвоката, який спеціалізується у сфері пенсійного забезпечення, для отримання фахової допомоги у вирішенні вашої проблеми.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы