Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Відкладення пенсії через роботу за кордоном

1
14:35, 22.09.2024
Відкладення пенсії через роботу за кордоном
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянин України, працював за кордоном в Європі протягом десяти років, після чого повернувся на батьківщину. Упродовж цього періоду я регулярно сплачував податки в країні, де працював, включаючи внески на пенсійне забезпечення, але не здійснював відповідних внесків у пенсійний фонд України. Зараз мені залишилося два роки до офіційного виходу на пенсію в Україні, але я не впевнений, чи матиму я право на отримання пенсії, враховуючи вищезазначені обставини. Чи можна враховувати мій трудовий стаж за кордоном для отримання пенсії в Україні, і якщо так, то які документи необхідно надати для цього? Які дії мені слід вжити, щоб уникнути можливих санкцій за нездійснення пенсійних внесків у період роботи за кордоном? Чи вплине це на розмір моєї пенсії, і чи матиму я можливість отримувати пенсію за кордоном, якщо українське законодавство не дозволяє мне отримувати пенсію в Україні?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
14:57, 22.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

Ваша ситуація регулюється нормами українського законодавства, зокрема Законом України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" та міжнародними угодами про соціальне забезпечення, які Україна уклала з іншими країнами.

1. **Врахування трудового стажу за кордоном**: Для отримання права на пенсію в Україні ваш трудовий стаж, набутий за кордоном, може бути врахований лише в тому випадку, якщо між Україною та країною вашого працевлаштування укладено відповідну угоду про соціальне забезпечення. Такі угоди визначають порядок врахування періодів страхування та інші деталі. Наприклад, Україна має угоди з деякими країнами Європи, які дозволяють враховувати трудовий стаж для отримання пенсійних прав. Вам слід звернутися до Пенсійного фонду України для уточнення, чи є така угода з вашою країною працевлаштування.

2. **Необхідні документи**: Для врахування трудового стажу за кордоном вам, ймовірно, знадобляться документи, що підтверджують вашу легальну роботу та сплату внесків у країні працевлаштування. Це можуть бути довідки від роботодавця, податкові декларації або інші офіційні документи.

3. **Дії для уникнення санкцій**: В Україні зазвичай не передбачені санкції за несплату пенсійних внесків за періоди роботи за кордоном, якщо особа не була зобов'язана їх сплачувати. Однак, якщо ви хочете збільшити свій страховий стаж в Україні, ви можете розглянути можливість добровільної сплати внесків за періоди, коли ви працювали за кордоном. Це питання також варто обговорити з представниками Пенсійного фонду.

4. **Розмір пенсії**: Розмір пенсії в Україні залежить від загального страхового стажу та заробітку. Якщо частина вашого стажу буде врахована з урахуванням міжнародних угод, це може вплинути на розмір вашої пенсії. Для точного розрахунку рекомендується звернутися до Пенсійного фонду для отримання консультації.

5. **Отримання пенсії за кордоном**: Відповідно до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування", ви маєте право на отримання пенсії за кордоном, якщо ви є громадянином України. Однак, це також залежить від наявності угод про соціальне забезпечення з країною вашого проживання.

Рекомендується звернутися до місцевого відділення Пенсійного фонду України або консультуватися з фахівцем у сфері соціального забезпечення для детальної оцінки вашої ситуації та отримання конкретних порад щодо вашого випадку.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы