Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Відстояння права на пенсію після праці за кордоном.

1
12:26, 21.09.2024
Відстояння права на пенсію після праці за кордоном.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я працював на території Німеччини протягом 15 років на легальній основі, сплачуючи всі необхідні податки та внески до пенсійного фонду цієї країни. Однак, вирішивши повернутися на постійне місце проживання в Україну, я зіткнувся з проблемою отримання пенсії за накопичені роки праці в Німеччині. Хоча в Україні я також працював офіційно протягом 20 років і сплачував внески до українського пенсійного фонду, відповідно до чинного законодавства, після повернення я не можу отримати ні німецьку пенсію, ні додаткову українську пенсію за роки роботи за кордоном. Яким чином я можу вирішити цю проблему, враховуючи міжнародні договори та домовленості між країнами? Які документи та процедури потрібно пройти для визнання моїх трудових прав за кордоном і отримання пенсії за цей період? Чи можливо отримати компенсацію від німецької сторони або відшкодування від українського пенсійного фонду?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
13:02, 21.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Ваша ситуація стосується застосування міжнародного права соціального забезпечення, а також двосторонніх угод між Україною та Німеччиною. Перш за все, важливо розуміти, що Україна та Німеччина мають укладену Угоду про соціальне забезпечення, яка регулює питання пенсійного забезпечення громадян обох країн, що працювали на території однієї з держав-учасниць.

Згідно з цією угодою, кожна держава виплачує пенсію за той період, який громадянин відпрацював на її території. Це означає, що ви маєте право на отримання пенсії з Німеччини за період роботи там. Для цього потрібно звернутися до німецького пенсійного фонду з заявою про призначення пенсії, надавши документи, що підтверджують ваш трудовий стаж і сплату внесків на території Німеччини.

Стосовно української пенсії, ви можете отримати її за роки роботи в Україні відповідно до чинного українського законодавства. Вам потрібно подати заяву до Пенсійного фонду України, додавши документи, що підтверджують ваш стаж і сплату внесків в Україні.

Згідно з українським законодавством, зокрема Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", розрахунок та виплата пенсії здійснюється виходячи з наявного страхового стажу та сплачених внесків.

Що стосується компенсації або відшкодування, то наразі українське законодавство не передбачає механізму компенсації за невиплачені пенсії з іноземних країн. Проте, якщо у вас виникають труднощі з отриманням пенсії з Німеччини, ви можете звернутися до консульських установ України в Німеччині або до Міністерства соціальної політики України для отримання додаткових консультацій та допомоги.

Рекомендується також звернутися до німецького адвоката, який спеціалізується на питаннях соціального забезпечення, для отримання детальної інформації про процедури та вимоги для отримання пенсії з Німеччини.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы