Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Відсутність пенсійних накопичень після переїзду з-за кордону

1
11:23, 21.09.2024
Відсутність пенсійних накопичень після переїзду з-за кордону
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянин України, проживав та працював на території України до 2000 року, після чого виїхав на постійне місце проживання в США, де проживаю до сьогодні. За цей час я не отримав американського громадянства, але працював і сплачував податки. На території України я працював 15 років, сплачував всі необхідні податки і внески. Зараз я підійшов до пенсійного віку і хочу отримувати пенсію. Але в Україні мені відмовили, мотивуючи тим, що я не маю достатньої кількості страхових внесків за останні роки. Які мої дії в даній ситуації? Чи можу я розраховувати на отримання пенсії в Україні, якщо я працював тут 15 років і сплачував податки? Чи можливо якимось чином врахувати мій трудовий стаж та сплачені податки в США для отримання пенсії в Україні? Які документи мені потрібно зібрати та куди звернутися, щоб вирішити дане питання?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
11:51, 21.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Ваша ситуація є досить поширеною серед громадян України, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, але при цьому мають певний трудовий стаж на батьківщині. Розглянемо ваші можливості для отримання пенсії в Україні.

Відповідно до статті 26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", право на отримання пенсії за віком мають особи, які досягли певного віку і мають необхідний страховий стаж. Станом на 2021 рік, для виходу на пенсію потрібно мати не менше 28 років страхового стажу, а з кожним роком ця вимога буде зростати до 35 років у 2028 році.

Ваш трудовий стаж в Україні може бути врахований для нарахування пенсії, якщо він підтверджений належними документами, такими як трудова книжка або інші документи, що підтверджують періоди роботи. Однак, відсутність достатнього страхового стажу за останні роки може бути проблемою.

Щодо врахування трудового стажу та сплачених податків у США, Україна не має угоди з США про соціальне забезпечення, яка б дозволяла зараховувати американський стаж до українського пенсійного стажу. Однак, ви можете розглянути можливість добровільного внесення страхових внесків в Україні, щоб компенсувати недостачу страхового стажу. Це передбачено статтею 12 згаданого Закону.

Для вирішення вашого питання, вам слід зібрати такі документи:
1. Трудова книжка або інші документи, що підтверджують ваш трудовий стаж в Україні.
2. Документи, що підтверджують вашу сплату податків та страхових внесків в Україні.
3. Документи, що підтверджують ваш статус резидента США (для можливої податкової інформації).

З цими документами вам варто звернутися до Пенсійного фонду України для отримання консультації та перевірки можливості оформлення пенсії. Якщо виникнуть труднощі або незгоди, ви можете звернутися за юридичною консультацією до адвоката, спеціалізованого на питаннях пенсійного забезпечення.

Пам’ятайте, що законодавство може змінюватися, тому завжди корисно проконсультуватися з фахівцем з актуальних питань на момент звернення.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы