Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Заплутаності з пенсійними накопиченнями

1
16:45, 20.09.2024
Заплутаності з пенсійними накопиченнями
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Мені потрібна ваша допомога щодо складного питання, яке виникло у зв'язку з моєю пенсійною схемою. У мене була досить довга кар'єра з різними рівнями доходів. Я працював на повний робочий день, на неповний робочий день, був фрілансером, а потім знову повернувся на повний робочий день. Все це час внески до пенсійного фонду робились різними способами, залежно від моєї зайнятості. Зараз, коли я планую вийти на пенсію, мені важко зрозуміти, як обчислити свої пенсійні накопичення. Додатково до цього, у мене є певні сумніви щодо правильності внесків, які були зроблені на мою пенсійну схему. Я маю на увазі, що я не впевнений, чи враховувались всі мої доходи при внесенні платежів до Пенсійного фонду, особливо протягом періоду моєї фрілансерської діяльності. Іншими словами, я хочу з'ясувати, чи були враховані всі мої доходи для обчислення пенсійних внесків. Також мене цікавить, чи існує можливість вимоги до Пенсійного фонду повернути певні суми, якщо виявиться, що внески були зроблені неправильно або занадто велику суму було відраховано. Отже, основне юридичне питання, яке я хотів би поставити, полягає у тому, як я можу з'ясувати правильність розрахунків пенсійних внесків за різні періоди моєї діяльності, і чи є можливість відшкодування, якщо виявиться, що внески були зроблені неправильно.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
17:22, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

В Україні пенсійне забезпечення регулюється Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" від 9 липня 2003 року № 1058-IV. Для того щоб перевірити правильність обчислення пенсійних внесків, необхідно звернутися до Пенсійного фонду України для отримання виписки з вашого індивідуального облікового рахунку в системі персоніфікованого обліку. Ця виписка містить інформацію про всі внески, які були зроблені за вас протягом періоду вашої роботи.

Відповідно до статті 24 цього закону, дані про доходи та сплачені внески використовуються для обчислення страхового стажу, який є основою для нарахування пенсії. Якщо у вас виникають сумніви щодо повноти або правильності цих даних, ви маєте право звернутися до Пенсійного фонду з заявою про перевірку та уточнення цих даних.

У разі виявлення помилок чи неточностей у сплаті внесків, ви можете вимагати їх коригування. Якщо ж внески були сплачені в надмірному розмірі, стаття 50 Закону № 1058-IV передбачає можливість повернення надміру сплачених коштів. Для цього необхідно подати відповідну заяву до органу Пенсійного фонду, який здійснював адміністрування внесків, з наданням документів, що підтверджують помилкову сплату.

Щодо фрілансерської діяльності, варто зазначити, що особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність, зобов'язані сплачувати єдиний соціальний внесок (ЄСВ) відповідно до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" № 2464-VI від 8 липня 2010 року. Цей внесок також враховується при розрахунку пенсії.

Для точнішого вирішення вашого питання рекомендується звернутися за консультацією до юриста або безпосередньо до органів Пенсійного фонду України, які можуть надати більш детальну інформацію та допомогти в підготовці необхідних документів для перевірки та коригування даних.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


Инвалидность.
22:10, 13.09.2011

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы