Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Неочікувані складнощі з пенсійним забезпеченням

1
17:23, 22.09.2024
Неочікувані складнощі з пенсійним забезпеченням
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Мені потрібна допомога юриста у складному питанні, пов'язаному з пенсійним забезпеченням. У зв'язку з внесенням змін до законодавства України про пенсійне забезпечення, я стикнувся з неочікуваними труднощами. Я працював за кордоном протягом багатьох років, але зараз планую повернутися на рідну землю та вийти на пенсію. В моєму випадку є декілька нюансів: деякий час я працював офіційно, але були й періоди неофіційної роботи. Крім того, я перебував на території країн, які мають угоду з Україною про взаємне визнання страхового стажу, але також працював у країнах, з якими такої угоди немає. Яким чином буде враховуватися мій стаж для виплати пенсії? Чи можу я розраховувати на повну пенсію, якщо частина мого стажу була неофіційною? І які документи мені потрібно надати пенсійному фонду для підтвердження мого стажу за кордоном, особливо у випадках, коли робота була неофіційною? Велике прохання допомогти мені розібратися в цьому складному питанні.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
17:39, 22.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Згідно з чинним законодавством України, питання пенсійного забезпечення регулюється, зокрема, Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" від 9 липня 2003 року № 1058-IV. Відповідно до цього закону, для призначення пенсії враховується страховий стаж, який складається з періодів, протягом яких особа підлягала загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню та з яких сплачувалися страхові внески.

Для осіб, які працювали за кордоном, питання визнання страхового стажу регулюються міжнародними угодами про соціальне забезпечення, укладеними між Україною та іншими державами. Якщо держава, в якій ви працювали, має таку угоду з Україною, ваш страховий стаж зараховується на підставі цієї угоди. Перелік країн, з якими Україна уклала відповідні угоди, можна знайти на офіційному сайті Пенсійного фонду України.

У разі відсутності угоди про взаємне визнання стажу, страховий стаж, набутий за кордоном, не враховується під час розрахунку пенсії в Україні. Щодо неофіційної роботи, на жаль, без документального підтвердження періоди такої роботи не можуть бути враховані як страховий стаж.

Для підтвердження страхового стажу, набутих за кордоном, необхідно надати Пенсійному фонду України такі документи:

1. Трудову книжку або інші документи, що підтверджують періоди офіційної роботи.
2. Довідки, видані компетентними органами країни, в якій ви працювали, що підтверджують періоди страхування.
3. Інші документи, що можуть підтвердити сплату страхових внесків.

Також рекомендується звернутися безпосередньо до Пенсійного фонду України для отримання консультацій щодо конкретних документів, які можуть знадобитися у вашому випадку, оскільки вимоги до документів можуть відрізнятися залежно від законодавства країни, де ви працювали.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы