Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Несправедливе встановлення пенсійного віку

1
13:33, 18.09.2024
Несправедливе встановлення пенсійного віку
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, працюючи на протязі тривалого часу в одній і тій же компанії, був впевнений, що у віці 60 років мені буде встановлено пенсійний вік, але в останній момент мені повідомили, що мені необхідно працювати ще 5 років. Вони пояснили це змінами в законодавстві, але я не можу зрозуміти, чому це стосується мене, якщо я працював на протязі всього цього часу в одній компанії і всі ці роки регулярно сплачував податки. Чи може даний закон мати зворотну силу? Чи можу я вимагати встановлення пенсійного віку в 60 років, враховуючи мою попередню роботу? На які норми закону я можу посилатися, вимагаючи своїх прав? Чи можу я використати в судовому порядку факт того, що протягом всього часу моєї роботи мені було обіцяно встановити пенсійний вік в 60 років? Які юридичні дії я можу вжити, щоб вирішити цю проблему?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
13:56, 18.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

В ситуації, що описана, слід звернути увагу на кілька аспектів чинного законодавства України.

По-перше, питання про встановлення пенсійного віку регулюється Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування". Згідно зі статтею 26 цього закону, право на пенсію за віком мають особи, які досягли певного віку та мають необхідний страховий стаж. На даний момент, пенсійний вік для чоловіків в Україні поступово підвищується до 65 років, залежно від року народження, а страховий стаж, необхідний для отримання пенсії, також збільшується.

По-друге, Конституція України в статті 58 закріплює принцип, що закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи. Це означає, що якщо на момент внесення змін в законодавство ви вже набули права на пенсію за віком, то ці зміни не повинні впливати на ваші права.

Однак, оскільки питання про пенсійний вік та страховий стаж є складовою частиною соціального забезпечення, такі зміни можуть бути застосовані до тих осіб, які ще не набули права на пенсію за віком на момент їх введення. Таким чином, якщо ви не відповідали всім вимогам для отримання пенсії на момент змін, то нові вимоги можуть поширюватися на вас.

Що стосується обіцянок про встановлення пенсійного віку в 60 років, то слід зазначити, що такі обіцянки, якщо вони не були закріплені в правових актах або індивідуальних договорах, не мають юридичної сили.

Щоб вирішити цю проблему, ви можете:

1. Звернутися до Пенсійного фонду України для отримання офіційного роз'яснення щодо вашого права на пенсію, враховуючи ваш страховий стаж та вік.
2. Оскаржити рішення Пенсійного фонду в судовому порядку, якщо вважаєте, що воно порушує ваші права. Для цього буде потрібно зібрати всі необхідні документи, що підтверджують ваш страховий стаж та інші обставини справи.
3. Звернутися за консультацією до юриста або адвоката, спеціаліста з питань пенсійного забезпечення, для більш детального аналізу вашої ситуації та підготовки до можливого судового розгляду.

Важливо пам'ятати, що кожна справа є індивідуальною і може мати свої особливості, тому професійна юридична консультація буде корисною для визначення найбільш ефективної стратегії дій.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы