Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Невідповідність очікувань: розбіжність між призначеною та виплаченою пенсією

1
01:58, 21.09.2024
Невідповідність очікувань: розбіжність між призначеною та виплаченою пенсією
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянин України, працював на повну ставку протягом 38 років, включаючи 10 років роботи на підприємстві з підвищеним стажем, що забезпечує додаткові пенсійні бали. За останні 5 років до виходу на пенсію я займав керівну посаду, зарплата якої була значно вищою за середню по країні. На момент виходу на пенсію я враховував усі ці фактори та очікував відповідного пенсійного забезпечення. Однак після отримання рішення Пенсійного фонду України про призначення пенсії, я став виявляти значні розбіжності між розрахунками та реальними виплатами. Відповідно, мене цікавить, чи був правильно обрахований розмір моєї пенсії, чи відбулося правильне застосування норм Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо коефіцієнтів нарахувань за стаж, спеціальні умови праці та заробітну плату. Чи маю я право на більшу пенсію, з урахуванням моєї трудової діяльності, та якщо так, то які юридичні кроки потрібно здійснити для врегулювання даної ситуації?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
02:54, 21.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

Для визначення правильності обчислення пенсії, перш за все, потрібно звернути увагу на основні положення Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" від 9 липня 2003 року № 1058-IV.

1. **Розрахунок пенсії**: Розмір пенсії за віком визначається відповідно до статті 27 цього закону. Він залежить від страхового стажу та заробітку. У вашому випадку, важливим є врахування як загального трудового стажу, так і роботи на підприємстві з підвищеним стажем, що може надати додаткові пенсійні бали (частина друга статті 24 Закону).

2. **Коефіцієнт заробітку**: За статтею 40 цього закону, при обчисленні заробітку для пенсії враховується середньомісячна заробітна плата в Україні за три роки, що передують року звернення за призначенням пенсії, та ваш індивідуальний коефіцієнт заробітку, який розраховується на основі вашого доходу за певний період. Якщо ви займали керівну посаду з високою заробітною платою, це повинно було позитивно вплинути на ваш коефіцієнт заробітку.

3. **Пільговий стаж**: Якщо ви працювали на підприємстві з підвищеними умовами праці, це може надавати право на пільговий стаж. Відповідно до статті 24, пільговий стаж може впливати на загальний страховий стаж, що, в свою чергу, впливає на розмір пенсії.

4. **Оскарження рішення**: Якщо ви вважаєте, що пенсія обчислена неправильно, ви маєте право на оскарження рішення Пенсійного фонду. Відповідно до статті 8 Закону України "Про звернення громадян", ви можете подати письмову заяву до управління Пенсійного фонду, вказавши на виявлені неточності та надавши підтверджуючі документи.

5. **Судовий захист**: У разі незадоволення відповіддю Пенсійного фонду, ви маєте право звернутися до адміністративного суду з позовом про перегляд рішення щодо призначення пенсії. Це право гарантується статтями 55 та 124 Конституції України.

Для детального аналізу вашої ситуації рекомендується звернутися до юриста, який спеціалізується на пенсійних питаннях, з метою отримання професійної правової допомоги та супроводу у процесі оскарження.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы