Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спірні питання щодо пенсії

1
18:39, 22.09.2024
Спірні питання щодо пенсії
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянин України, працював на протязі 35 років в Україні, а потім, протягом останніх 10 років, в Німеччині, де я зараз проживаю. На момент виходу на пенсію в Україні мені було нараховано пенсію на основі мого стажу і заробітної плати тут. В Німеччині мені також було нараховано пенсію на основі мого працевлаштування в цій країні. Однак, як я розумію, в Україні існує законодавчий акт, який регулює питання двійного пенсійного забезпечення, і я хочу з'ясувати, як цей закон застосовується до моєї ситуації. Мені здається, що в моєму випадку діє двійне оподаткування, і я хочу з'ясувати, чи є це законним і як, в такому разі, можна вирішити цю проблему. Крім того, мені потрібно визначити, які податки я повинен сплачувати в Україні, як резидент іншої країни, і як це впливає на мою пенсію та інші соціальні виплати. Я також хотів би знати, чи можу я отримувати пенсію в Україні, якщо я вирішу відмовитися від пенсії в Німеччині, та які будуть фінансові та юридичні наслідки такого рішення.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
19:19, 22.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Згідно з законодавством України та міжнародними угодами, питання пенсійного забезпечення громадян, які працювали в кількох країнах, регулюється декількома нормативно-правовими актами.

По-перше, Україна та Німеччина є учасниками Угоди про соціальне забезпечення, яка передбачає взаємне врахування трудового стажу при нарахуванні пенсій. Це означає, що трудовий стаж, набутий в Україні, може бути врахований при визначенні права на пенсію в Німеччині, і навпаки. Така угода покликана уникнути подвійного нарахування пенсій за один і той же період роботи.

В Україні питання пенсійного забезпечення регулюється Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування". Згідно з цим законом, громадяни, які працювали за кордоном, мають право нараховувати пенсію в Україні на підставі їхнього стажу і заробітної плати, отриманої в Україні.

Щодо оподаткування, українське законодавство передбачає, що резиденти України зобов'язані сплачувати податок на доходи фізичних осіб, включаючи доходи у вигляді пенсії, отримані як в Україні, так і за кордоном. Проте, якщо ви є резидентом Німеччини, то оподаткування ваших доходів, включаючи пенсію, буде регулюватися законодавством Німеччини та угодою про уникнення подвійного оподаткування між Україною та Німеччиною.

Якщо ви вирішите відмовитися від пенсії в Німеччині, це може вплинути на ваш загальний дохід, однак не змінить права на отримання пенсії в Україні за стаж, набутий в Україні. Відмова від пенсії в одній країні не є підставою для автоматичного збільшення пенсії в іншій країні, оскільки пенсійні системи кожної країни діють незалежно одна від одної.

Рекомендується звернутися до Пенсійного фонду України для отримання конкретних консультацій, а також до податкових органів обох країн для уточнення питань оподаткування. Це допоможе уникнути можливих юридичних і фінансових проблем.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы