Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Перерахунок пенсії після зміни законодавства

1
14:50, 21.09.2024
Перерахунок пенсії після зміни законодавства
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Маючи на увазі недавні зміни в пенсійному законодавстві України, що стосуються віку виходу на пенсію та кількості років страхового стажу, які потрібно враховувати при обчисленні пенсій, я стикаюся з проблемою перерахунку своєї пенсії. Я працював за кордоном протягом більшої частини свого трудового життя і внесок до пенсійного фонду був здійснений в іноземній валюті. При поверненні в Україну, я подав документи на отримання пенсії, але, згідно з новим законодавством, мені необхідно пройти процедуру перерахунку пенсії. Чи може це вплинути на обсяг моєї пенсії, враховуючи курс валют та зміни в пенсійному законодавстві? І чи можу я бути впевнений, що перерахунок буде проведено вірно, враховуючи всі нюанси моєї ситуації? Що потрібно знати та врахувати в цьому процесі?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
15:34, 21.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У вашій ситуації важливо враховувати кілька аспектів, пов'язаних з пенсійним законодавством України та міжнародними угодами.

По-перше, згідно з Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (стаття 24), право на пенсію за віком виникає у разі досягнення відповідного віку та наявності необхідного страхового стажу. З 2021 року необхідний страховий стаж для виходу на пенсію у 60 років поступово збільшувався і досягне 35 років до 2028 року.

По-друге, якщо ви працювали за кордоном, важливо враховувати, чи існує між Україною та тією країною двостороння угода про соціальне забезпечення. Такі угоди можуть передбачати зарахування стажу, набутого за кордоном, для обчислення пенсії. Наприклад, Україна уклала такі угоди з багатьма країнами, що дозволяє враховувати зароблений стаж за межами країни для пенсійних виплат в Україні.

Щодо перерахунку пенсії, варто зазначити, що він буде проводитися на підставі положень Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", а також інших нормативно-правових актів. Валютні питання, пов'язані з перерахунком пенсії, можуть виникати при визначенні еквіваленту заробітної плати, отриманої за кордоном, у гривні. Це зазвичай вирішується на основі офіційного курсу Національного банку України на дату здійснення перерахунку.

Щоб бути впевненим у правильності перерахунку, вам необхідно:

1. Перевірити наявність і чинність угод між Україною та країною, в якій ви працювали, щодо зарахування страхового стажу.
2. Надати всі необхідні документи, що підтверджують стаж і розмір внесків, сплачених за кордоном.
3. Звернутися до Пенсійного фонду України для уточнення всіх деталей вашого пенсійного забезпечення, включаючи курс обміну валют і порядок врахування іноземного стажу.
4. У разі виникнення спірних питань, ви можете скористатися правом на оскарження рішення Пенсійного фонду, подавши відповідну скаргу або звернувшись до суду.

Важливо також відзначити, що у випадку складнощів ви можете звернутися за консультацією до юриста, спеціаліста з пенсійного законодавства, щоб забезпечити правильність усіх поданих документів та процедур.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы