Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Пенсійні складнощі при переїзді.

1
16:14, 20.09.2024
Пенсійні складнощі при переїзді.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянин України, працював на протязі 35 років за кордоном, в одній з країн Європейського Союзу, де я також офіційно отримував пенсію. Нещодавно я повернувся на постійне місце проживання в Україну. У зв'язку з цим, я стикаюся з проблемою отримання пенсії, а саме: як правильно перерахувати європейські пенсійні внески в українську систему, як здійснюється виплата пенсії в Україні, чи буду я отримувати пенсію в євро чи в гривнях, чи маю право я на отримання пенсії одночасно в обох країнах, які податки я маю сплачувати в Україні з пенсії, отриманої в ЄС, та які документи мені необхідно подати для цього. Все це створює для мене великі труднощі, тому я хотів би отримати консультацію від юриста, який спеціалізується на пенсійному законодавстві України, щоб зрозуміти всі нюанси цього процесу.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
16:47, 20.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Відповідно до українського законодавства, питання пенсійного забезпечення громадян, які працювали за кордоном, регулюється Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування". Для того щоб визначити, чи ви матимете право на пенсію в Україні, необхідно враховувати вашу страховий стаж, набутий в Україні, та міжнародні договори про соціальне забезпечення, укладені між Україною та країною, де ви працювали.

1. **Перерахунок європейських пенсійних внесків**: Якщо між Україною та країною, в якій ви працювали, укладено міжнародний договір про соціальне забезпечення, ви можете звернутися до Пенсійного фонду України для врахування вашого закордонного стажу. Згідно зі статтею 56 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", стаж, набутий за кордоном, може бути врахований для призначення пенсії.

2. **Виплата пенсії в Україні**: Пенсія в Україні виплачується в національній валюті — гривнях. Це регулюється статтею 55 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування". Виплата пенсії в іншій валюті не передбачена.

3. **Отримання пенсії в двох країнах**: Якщо міжнародний договір між Україною і країною ЄС передбачає можливість отримання пенсії з обох систем соціального забезпечення, ви можете отримувати пенсію в обох країнах. Це питання регулюється умовами конкретного договору.

4. **Податки на пенсію, отриману в ЄС**: Згідно з Податковим кодексом України, пенсії, отримані з-за кордону, оподатковуються в Україні як іноземні доходи. Це передбачено статтею 170.11. Податки необхідно сплачувати відповідно до встановлених норм.

5. **Необхідні документи**: Щоб розпочати процес, вам потрібно подати до Пенсійного фонду України заяву про призначення пенсії, документи, що підтверджують ваш страховий стаж в Україні та за кордоном (якщо є міжнародна угода), а також документи, що підтверджують розмір пенсії, яку ви отримуєте за кордоном.

Рекомендується звернутися до місцевого відділення Пенсійного фонду України для отримання детальної інформації та консультації щодо вашої ситуації, а також проконсультуватися з юристом, який спеціалізується на міжнародному пенсійному праві.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы