Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Права пенсіонера при переїзді в іншу країну.

1
19:33, 20.09.2024
Права пенсіонера при переїзді в іншу країну.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
За допомогою юридичних послуг, мені потрібно вияснити, яким чином можна забезпечити збереження та виплату моєї пенсії при переїзді до іншої країни. Враховуючи, що я працював на державних підприємствах України протягом всього трудового стажу, мені було надано право на пенсію. Однак, у зв'язку з потребою у переїзді до іншої країни за особистих обставин, виникає низка питань щодо дійсності моїх пенсійних прав та можливості їх реалізації. Які документи потрібні для подання в Пенсійний фонд України та в установу соціального забезпечення країни переїзду? Чи не втрачаю я право на пенсію в Україні при отриманні пенсії в іншій країні? Чи можливе перерахування пенсії на іноземний банківський рахунок? Чи є укладені міжнародні договори, що регулюють ці питання, між Україною та країною, де я планую жити на пенсії? Які можуть бути податкові наслідки для мене як пенсіонера при переїзді в іншу країну? Чи потрібно мені повертатися в Україну для оформлення пенсійних виплат або є можливість це зробити дистанційно? Потрібна детальна консультація з цього приводу.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
20:31, 20.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Переїзд до іншої країни не позбавляє вас права на отримання пенсії, яку ви заробили в Україні, але існує декілька важливих аспектів, які необхідно врахувати. Відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", право на пенсію зберігається за громадянами, навіть якщо вони проживають за кордоном.

Щодо перерахування пенсії за кордон, Україна має ряд міжнародних договорів, які можуть регулювати це питання. Наприклад, між Україною та деякими країнами укладені угоди про соціальне забезпечення, які можуть передбачати можливість отримання пенсії в іншій країні. Список таких країн та умови виплат потрібно уточнювати у Пенсійному фонді України.

Для оформлення пенсійних виплат за кордон вам необхідно буде подати заяву до Пенсійного фонду України. До заяви додаються документи, що підтверджують ваше місце проживання за кордоном, а також банківські реквізити іноземного рахунку, якщо ви плануєте отримувати виплати на нього. Зазвичай, такі документи включають нотаріально засвідчену копію документа, що підтверджує місце проживання, наприклад, посвідку на проживання.

Щодо податкових наслідків, вам слід врахувати, що у разі отримання пенсії за кордоном, ви можете стати податковим резидентом іншої країни. Це може вплинути на оподаткування вашого доходу, включаючи пенсійні виплати. Рекомендується проконсультуватися з податковим консультантом у країні переїзду щодо цього питання.

Дистанційне оформлення пенсійних виплат можливе, зокрема, через надання довіреності на представника в Україні, якщо ви не плануєте особисто відвідувати Пенсійний фонд України. Така довіреність має бути належним чином легалізована відповідно до міжнародних норм.

Закон України "Про пенсійне забезпечення" та міжнародні угоди, які підписані Україною, можуть містити додаткові деталі, тому важливо звернутися до Пенсійного фонду України для отримання актуальної та детальної інформації з урахуванням специфіки вашого випадку.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы