Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

"Проблема з перерахунком пенсії після виїзду на ПМЖ за кордон"

1
12:49, 20.09.2024
"Проблема з перерахунком пенсії після виїзду на ПМЖ за кордон"
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянин України, працював у сфері освіти протягом 35 років і отримав пенсію в Україні відповідно до віку та стажу. Останнім часом я вирішив переїхати на постійне місце проживання до ЄС. Перед виїздом я звернувся до Пенсійного фонду з приводу перерахунку моєї пенсії, адже згідно з міжнародними угодами між Україною та країною мого майбутнього проживання, моя пенсія має бути перерахована. При цьому, мені було зрозуміло, що вона може знизитися через відмінність курсів валют. Однак, після оформлення всіх необхідних документів і після мого виїзду, я отримав повідомлення, що розмір моєї пенсії зменшено вдвічі. Я хотів би зрозуміти, чи законно вони зменшили розмір моєї пенсії? Які юридичні кроки я можу зробити для оскарження цього рішення? Чи є можливість використовувати міжнародні законодавчі норми для захисту моїх прав як пенсіонера, який працював у Україні, але тепер проживає за кордоном? Чи можливо звернутися до європейських судових інстанцій з цим питанням?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
13:45, 20.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

Згідно з українським законодавством, пенсії призначаються та виплачуються відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування". Відповідно до статті 51 цього закону, пенсії громадянам України, які виїхали на постійне проживання за кордон, виплачуються в порядку, визначеному міжнародними договорами, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України.

Якщо між Україною та країною вашого нового проживання діє міжнародна угода про соціальне забезпечення, ви маєте право на перерахунок пенсії згідно з цією угодою. В разі, якщо пенсія була зменшена, це може бути пов'язано з різницею в курсах валют або умовами угоди. Проте, зменшення пенсії вдвічі може свідчити про помилку або некоректне застосування норм угоди.

Для оскарження рішення про зменшення пенсії ви можете:

1. Подати заяву до територіального органу Пенсійного фонду України з вимогою перегляду рішення та надання роз'яснень щодо підстав зменшення пенсії. Це можна зробити як особисто, так і через уповноваженого представника.

2. У разі незадовільної відповіді, подати скаргу до суду в Україні відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України, оскільки пенсійні питання розглядаються в адміністративному порядку.

3. Якщо питання не вирішиться на національному рівні, можливо звернутися до Європейського суду з прав людини. Проте, важливо зазначити, що цей суд розглядає питання лише після вичерпання всіх національних засобів правового захисту.

Також рекомендується звернутися за консультацією до адвоката, який спеціалізується на міжнародному праві та пенсійному забезпеченні, для отримання детальної поради з урахуванням специфіки вашої ситуації та умов міжнародної угоди з відповідною країною.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы