Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Загублені в пенсійному лабіринті.

1
13:29, 20.09.2024
Загублені в пенсійному лабіринті.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, пенсіонерка, працювала на протязі трьох десятиліть в освітній галузі, але також мала перерви в праці, пов'язані з вихованням дітей та доглядом за хворими батьками. Останнім часом я стала замислюватися про свою майбутню пенсію. Зрозуміло, що це складне питання, але мене турбує, наскільки чітко враховуються всі ці чинники при визначенні розміру пенсії. Адже, з одного боку, я працювала довгий час, але з іншого - були перерви в роботі. Чи будуть ураховані ці перерви при визначенні пенсії? Чи враховуються час виховання дітей та догляду за батьками як страховий стаж, і як це вплине на розмір моєї пенсії? Чи можна розраховувати на певні пільги, наприклад, з урахуванням специфіки моєї роботи в освітній галузі? Крім того, я маю певні заощадження, які хотіла б вкласти в пенсійний фонд для збільшення своєї пенсії в майбутньому. Які є умови такого вкладу? Чи маю я право на повернення цих грошей у разі необхідності, і як це відбувається? Ці питання є дуже важливими для мене, адже я хочу бути впевненою у своєму майбутньому. Буду вдячна за вашу допомогу та відповіді.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
14:25, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

В Україні пенсійне забезпечення регулюється Законом "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" № 1058-IV від 9 липня 2003 року. При визначенні розміру пенсії враховується страховий стаж, який включає періоди роботи, за які сплачено страхові внески, а також інші періоди, передбачені законодавством.

1. **Врахування перерв у роботі**: Час догляду за дітьми до досягнення ними трирічного віку та догляд за непрацездатними батьками може бути зарахований до страхового стажу. Це передбачено статтею 24 цього Закону, де вказані періоди, що прирівнюються до страхового стажу.

2. **Пільги для працівників освітньої галузі**: Законом передбачені пільгові умови виходу на пенсію для окремих категорій працівників, зокрема для педагогічних працівників. Це регулюється Постановою Кабінету Міністрів України № 909 від 4 листопада 1993 року "Про перелік посад педагогічних та науково-педагогічних працівників", що визначає право на пенсію за вислугу років.

3. **Добровільні внески в пенсійний фонд**: Ви можете здійснювати добровільні внески в накопичувальну систему пенсійного забезпечення. Це регулюється Законом "Про недержавне пенсійне забезпечення" № 1057-IV від 9 липня 2003 року. Ви можете повернути внески у разі необхідності, але з урахуванням умов договору з пенсійним фондом.

4. **Повернення внесків**: У разі дострокового припинення договору з недержавним пенсійним фондом, Ви маєте право на виплату накопичених коштів згідно з умовами договору. Це відбувається відповідно до статті 52 Закону "Про недержавне пенсійне забезпечення".

Рекомендується звернутися до Пенсійного фонду України або до недержавного пенсійного фонду для отримання детальної консультації щодо конкретних умов та можливостей оптимізації пенсійного забезпечення.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы