Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблеми призначення пенсії після повернення з міграції

1
12:09, 22.09.2024
Проблеми призначення пенсії після повернення з міграції
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянин України, упродовж тривалого часу працював за кордоном, офіційно оформлений та зареєстрований за місцем проживання в іноземній державі, де регулярно сплачував всі відповідні податки та внески, включаючи внески на пенсійне забезпечення. Після повернення на батьківщину я звернувся до Пенсійного фонду з метою призначення пенсії, але зіткнувся з рядом проблем. Основне питання, що виникло, полягає в тому, що досвід роботи за кордоном не був врахований при визначенні періоду пенсійного стажу. Також є сумніви щодо правильності врахування внесків на пенсійне забезпечення, які я здійснював під час роботи за кордоном. Які можуть бути основні причини такої ситуації, які законодавчі акти регулюють цю сферу, і які юридичні кроки я можу здійснити для вирішення цієї проблеми? Чи може бути взята до уваги договірність між Україною та країною, де я працював, щодо взаємного визнання та перерахування пенсійних внесків? Які документи я повинен надати для того, щоб підтвердити свій трудовий стаж за кордоном та внески на пенсійне страхування, і які кроки я повинен здійснити, щоб забезпечити їх визнання та врахування при призначенні пенсії в Україні?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
13:02, 22.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Ваша ситуація є досить поширеною серед громадян, які працювали за кордоном. Основні питання щодо врахування трудового стажу та пенсійних внесків регулюються низкою законодавчих актів України, а також міжнародними угодами.

1. **Пенсійний стаж за кордоном**: Відповідно до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" (стаття 24), для обчислення пенсійного стажу враховуються періоди роботи, протягом яких сплачувалися страхові внески. Однак, стаж за кордоном може бути зарахований лише у випадку, якщо між Україною та відповідною державою укладено договір про соціальне забезпечення, що регулює питання пенсійного страхування. Перевірте наявність такої угоди з країною, де ви працювали. Наприклад, Україна має угоди про соціальне забезпечення з деякими країнами ЄС, СНД та іншими.

2. **Документи для підтвердження стажу та внесків**: Щоб підтвердити свій трудовий стаж та внески на пенсійне страхування за кордоном, вам можуть знадобитися наступні документи:
- Трудова книжка або інші документи, що підтверджують періоди роботи.
- Довідки про сплату пенсійних внесків з іноземної держави.
- Документи, що підтверджують вашу реєстрацію як платника внесків у відповідній країні.

3. **Юридичні кроки**:
- Зверніться до Пенсійного фонду України з офіційним запитом, надавши всі наявні документи, що підтверджують ваш стаж та внески.
- Якщо існує міжнародна угода між Україною та відповідною державою, зверніться до відповідного органу в Україні для отримання роз'яснень щодо її застосування.
- У випадку відмови у врахуванні стажу, ви маєте право оскаржити рішення в адміністративному порядку або через суд, посилаючись на відповідні норми національного та міжнародного права.

4. **Міжнародні угоди**: Перевірте, чи є між Україною та країною вашої роботи двостороння угода про соціальне забезпечення, яка може передбачати взаємне визнання пенсійних прав. Це може суттєво вплинути на врахування вашого стажу. Інформацію про такі угоди можна знайти на офіційних сайтах Міністерства соціальної політики України або Пенсійного фонду України.

Таким чином, для успішного вирішення вашої ситуації важливо зібрати всі необхідні документи, ретельно вивчити можливість застосування міжнародних угод та, за необхідності, скористатися юридичними механізмами захисту своїх прав.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы