Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спадкоємність нерухомості: чи можливо уникнути різницю в розподілі майна між дітьми?

1
12:57, 14.10.2024
Спадкоємність нерухомості: чи можливо уникнути різницю в розподілі майна між дітьми?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Розгорнуте запитання: Я, як мати двох дітей, боюсь, що у разі моєї смерті нерухомість, яку я зараз володію, буде розподілена несправедливо між моїми дітьми. Чи існують способи укласти угоду або розробити спадковий договір, щоб забезпечити рівні умови для моїх спадкоємців? Які правові механізми можна використати для захисту моїх інтересів та прав на спадщину нерухомості?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
13:13, 14.10.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Згідно з законодавством України, ви можете вжити кілька правових заходів для забезпечення справедливого розподілу вашої нерухомості між спадкоємцями. Основними механізмами, які можуть бути використані у вашій ситуації, є заповіт, спадковий договір та дарування.

1. **Заповіт**. Відповідно до статті 1233 Цивільного кодексу України (ЦКУ), заповіт є особистим розпорядженням фізичної особи на випадок своєї смерті щодо свого майна. Ви можете скласти заповіт, в якому чітко визначите, яка частка нерухомості дістанеться кожному з ваших дітей. Заповіт має бути складений у письмовій формі та нотаріально посвідчений (стаття 1247 ЦКУ).

2. **Спадковий договір**. Згідно зі статтею 1302 ЦКУ, спадковий договір є угодою, за якою одна сторона (набувач) зобов’язується виконати певні дії на користь іншої сторони (відчужувача), а відчужувач зобов’язується передати набувачеві у власність своє майно після своєї смерті. Це може бути ефективним інструментом для забезпечення виконання ваших умов, за якими майно буде розподілене між дітьми.

3. **Дарування з умовою**. Ви можете розглянути можливість дарування частини нерухомості дітям за життя з умовою зворотного дарування або з іншими умовами, які забезпечать справедливість у розподілі. Дарування регулюється статтями 717-730 ЦКУ.

4. **Укладання угоди про поділ спадщини**. Після відкриття спадщини ваші спадкоємці можуть укласти між собою договір про поділ спадщини (стаття 1267 ЦКУ), який допоможе врегулювати питання розподілу нерухомості.

Важливо консультуватися з юристом для визначення оптимальної стратегії, оскільки кожен випадок може мати свої особливості. Юрист допоможе скласти документи відповідно до ваших побажань і забезпечити їх юридичну силу.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы