Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спадкоємність житла: чи можуть діти позбавити мене права власності?

1
13:14, 26.09.2024
Спадкоємність житла: чи можуть діти позбавити мене права власності?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як батько двох дітей, маю у власності квартиру. Виникла ситуація, коли мої діти почали обговорювати можливість позбавлення мене права власності на цю квартиру під час моєї відсутності. Чи можуть мої діти, як спадкоємці, позбавити мене права власності на житло без моєї згоди? Які юридичні кроки я можу підняти для захисту своїх прав?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
13:36, 26.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

Відповідно до законодавства України, право власності є непорушним і захищеним Конституцією України та Цивільним кодексом України. Згідно з частиною першою статті 41 Конституції України, кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю.

Ваші діти, як спадкоємці, не можуть позбавити вас права власності на квартиру без вашої згоди. Право власності може бути припинено тільки на підставах, передбачених законом. Згідно з частиною першою статті 319 Цивільного кодексу України, власник має право на свій розсуд володіти, користуватися і розпоряджатися своїм майном.

Для захисту своїх прав ви можете вжити наступні кроки:

1. **Оформлення заповіту**: Ви маєте право скласти заповіт, в якому чітко визначите, кому і в яких частках має перейти ваше майно після вашої смерті. Це дозволить уникнути непорозумінь між спадкоємцями.

2. **Юридична консультація**: Зверніться до адвоката або нотаріуса за консультацією щодо можливих дій у вашій ситуації. Спеціалісти допоможуть з оформленням необхідних документів і роз'яснять ваші права.

3. **Захист від недобросовісних дій**: Якщо ви вважаєте, що ваші діти можуть вчинити спроби незаконного відчуження вашого майна, ви можете попередити їх про можливість кримінальної відповідальності за шахрайство (стаття 190 Кримінального кодексу України).

4. **Постійний моніторинг реєстрації прав на нерухомість**: Періодично перевіряйте інформацію в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, щоб упевнитися, що ваші права власності залишаються незмінними.

У разі виникнення спроб незаконного відчуження вашого майна, ви маєте право звернутися до суду з вимогою про захист вашого права власності. Будь-які дії, спрямовані на відчуження вашого майна без вашої згоди, є незаконними і підлягають оскарженню в судовому порядку.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы