Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Відмова у призначенні пенсії

1
02:07, 21.09.2024
Відмова у призначенні пенсії
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянка України, проживаюча за кордоном, працюючи в освітній галузі, ємуся проблемою отримання пенсії. Працюючи протягом останніх десяти років у міжнародній школі в Канаді, я регулярно сплачувала податки в Україну, включаючи пенсійні внески. Однак, звернувшись до Пенсійного фонду України з приводу призначення мені пенсії, мені було відмовлено, оскільки я не проживаю на території України. Мені хотілося б знати, чи є якісь законодавчі норми, які б обов'язково вимагали проживання в Україні для отримання пенсії, чи можливо призначення пенсії громадянам, які проживають за кордоном? Чи враховується мій стаж роботи за кордоном при визначенні суми пенсії? Чи маю я право на пенсію, якщо я продовжую працювати за кордоном після досягнення пенсійного віку в Україні? Чи можу я звернутися до суду з цим питанням, і якщо так, то які кроки я маю зробити для цього? Яка документація необхідна для цього?Чи можу я розраховувати на допомогу влади в цьому питанні, чи це виключно моя відповідальність?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
02:39, 21.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Згідно з чинним законодавством України, право на пенсію за віком визначено Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування". Відповідно до статті 8 цього Закону, право на пенсію мають усі особи, які досягли пенсійного віку та мають необхідний страховий стаж, незалежно від місця проживання. Тобто, відмова в призначенні пенсії на підставі вашого проживання за кордоном є неправомірною.

Щодо врахування стажу роботи за кордоном, українське законодавство дозволяє зарахування такого стажу за умови, що з відповідною країною укладено двосторонню угоду про соціальне забезпечення. Якщо такої угоди немає, ваш стаж за кордоном може бути врахований через добровільну сплату страхових внесків в Україні.

Ви маєте право на пенсію, навіть якщо продовжуєте працювати за кордоном після досягнення пенсійного віку. Працюючі пенсіонери мають право на отримання пенсії згідно з українським законодавством.

Якщо Пенсійний фонд України відмовляє у призначенні пенсії, ви можете оскаржити це рішення в адміністративному суді. Для цього потрібно:

1. Отримати письмову відмову Пенсійного фонду.
2. Подати адміністративний позов у суд за місцем знаходження Пенсійного фонду, що відмовив у призначенні пенсії.
3. Додати до позову копії документів, що підтверджують ваш страховий стаж і сплату внесків, а також копію відмови Пенсійного фонду.

Документація, яка може знадобитися, включає трудову книжку, довідки про сплату внесків, документи, що підтверджують стаж роботи за кордоном, та інші документи, що мають відношення до вашої справи.

Допомогу в цьому питанні можуть надати українські консульські установи за кордоном, а також ви можете звернутися за юридичною допомогою до адвоката, який спеціалізується на пенсійному праві. Відповідальність за ініціювання процесу призначення пенсії лежить на вас, але ви маєте право отримати підтримку з боку державних органів у межах своїх прав як громадянки України.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы