Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Втрата права на пенсію через працевлаштування за кордоном

1
14:05, 21.09.2024
Втрата права на пенсію через працевлаштування за кордоном
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Виникає складне питання щодо можливості отримання пенсії на території України, якщо я, громадянин України, працюю в Європейському Союзі вже більше 15 років. Все це час я внесок до пенсійного фонду вносила в країні свого працевлаштування. Однак, я хочу повернутися на батьківщину, але не знаю, чи буду мати право на пенсію в Україні, враховуючи, що я не вносила пенсійні внески на протязі такого тривалого часу. Чи можуть мені виплачувати пенсію згідно законодавства країни, де я працювала, але при цьому проживати в Україні? Які мої права як громадянина України, яка працювала за кордоном, а тепер хоче повернутися додому? Які юридичні кроки мені слід зробити, щоб забезпечити себе на старість?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
14:21, 21.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Згідно з українським законодавством, право на пенсію залежить від наявності страхового стажу, який формується завдяки сплаті страхових внесків до Пенсійного фонду України. Відповідно до статті 26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", для отримання пенсії за віком в Україні необхідно мати певну кількість страхового стажу, яка поступово збільшується до 35 років до 2028 року.

Оскільки ви працювали в країні Європейського Союзу і сплачували внески до пенсійної системи цієї країни, важливо з'ясувати, чи укладено між Україною та цією країною двосторонню угоду про соціальне забезпечення. Такі угоди регулюють питання визнання страхового стажу на території обох країн і можуть дозволити вам об'єднати стаж, набутий у різних державах, для отримання пенсії.

Якщо така угода існує, ви можете подати заяву на визнання страхового стажу, набутого за кордоном, що може дозволити вам отримувати пенсію в Україні. Відповідні дії потребують звернення до органів соціального захисту населення в Україні з підтверджуючими документами про страховий стаж за кордоном та консультації з фахівцями в цій сфері.

Щодо отримання пенсії з країни ЄС, де ви працювали, ви маєте право продовжувати отримувати пенсійні виплати в Україні, якщо це передбачено законодавством цієї країни. Більшість країн ЄС дозволяють виплату пенсій громадянам, які проживають за кордоном, але це залежить від конкретних умов та вимог кожної країни.

Рекомендується також звернутися до консульства або посольства України в країні вашого працевлаштування та до пенсійного фонду цієї країни для отримання детальної інформації про ваші права і можливості.

Щоб забезпечити себе на старість, варто також розглянути можливість добровільної участі в системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування України, що дозволить вам збільшити страховий стаж і розмір майбутньої пенсії. Це регулюється статтею 12 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".

Отже, для забезпечення права на пенсію в Україні та отримання пенсії з країни вашого працевлаштування, важливо детально вивчити законодавство та міжнародні угоди, що регулюють ваші права, та звернутися за консультацією до відповідних органів.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы