Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Незрозумілість у пенсійному законодавстві

1
15:48, 24.09.2024
Незрозумілість у пенсійному законодавстві
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як громадянин України, що працює за кордоном у США вже 15 років, стикаюсь із значною проблемою, що стосується пенсійного законодавства. Перебуваючи у США, я вношу пенсійні внески за місцем роботи та маю певні накопичення в американській пенсійній системі. Однак, я також є учасником пенсійного фонду України, адже до виїзду за кордон я працював на території України понад 20 років. Мені вже скоро настав час виходити на пенсію, і я хочу зрозуміти, як правильно оформити пенсію, щоб отримувати її в обох країнах. Які документи мені потрібно зібрати і де подати, щоб отримати пенсію від США в Україні? Чи можу я одночасно отримувати пенсію в Україні і в США? Чи буде уряд України враховувати мої пенсійні внески, зроблені в США, при виплаті пенсії в Україні? Чи не виникне проблем з подвійним оподаткуванням пенсії? Чи будуть враховані роки, проведені на роботі за кордоном, при визначенні стажу і розрахунку пенсії в Україні? Чи потрібно мені вносити додаткові пенсійні внески в Україну, якщо я продовжую працювати в США?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
16:16, 24.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

Питання, яке ви піднімаєте, стосується взаємодії пенсійних систем двох країн, і вимагає уважного розгляду з точки зору законодавства України та США.

1. **Отримання пенсії в обох країнах:**
Україна та США не мають угоди про соціальне забезпечення, яка б передбачала взаємний залік пенсійних внесків. Це означає, що кожна країна самостійно визначає розмір і порядок виплати пенсій на підставі власного законодавства. В Україні, для призначення пенсії, враховується стаж роботи, набутий на території України. Ви можете отримувати пенсію в США на підставі американських пенсійних внесків і окремо пенсію в Україні за стаж, набутий до виїзду.

2. **Документи та оформлення пенсії в Україні:**
Для оформлення пенсії в Україні вам потрібно звернутися до Пенсійного фонду України. Знадобляться такі документи: паспорт громадянина України, ідентифікаційний код, трудова книжка, документи, що підтверджують стаж роботи, якщо є (наприклад, договір, довідки з роботи), та заяву про призначення пенсії. Оформлення пенсії регулюється Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".

3. **Врахування внесків та стажу:**
Україна не враховує пенсійні внески, зроблені в іншій країні, якщо між країнами немає відповідної угоди. Відповідно, ваші внески в США не будуть враховані при розрахунку пенсії в Україні.

4. **Подвійне оподаткування:**
Щодо оподаткування, Україна і США мають угоду про уникнення подвійного оподаткування. Це означає, що з доходів, які вже були оподатковані в США, не повинні стягувати податок в Україні, але можуть бути певні нюанси, які варто уточнити із податковим консультантом.

5. **Додаткові внески:**
Додаткові внески до українського пенсійного фонду є добровільними, якщо ви не працюєте на території України. Згідно з українським законодавством, ви можете за бажанням укласти договір про добровільне страхування.

Рекомендується звернутися за консультацією до фахівців з пенсійного забезпечення або до консульства України в США для отримання детальної інформації та допомоги у вашій ситуації.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы