Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Поділ майна після розлучення: як захистити свої інтереси?

1
00:13, 28.09.2024
Поділ майна після розлучення: як захистити свої інтереси?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Розгорнуте запитання: Мені потрібно розійтися з чоловіком, але ми не можемо домовитися про поділ спільного майна. Які правові кроки я можу підняти для захисту своїх інтересів у процесі розлучення? Чи є можливість домовитися про поділ майна поза судом, і як це реалізувати? Які документи мені потрібно підготувати для подачі позову до суду щодо поділу майна?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
00:24, 28.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У випадку розлучення та неможливості досягнення згоди щодо поділу спільного майна, ви можете вдатися до кількох правових кроків для захисту своїх інтересів.

1. **Позасудове врегулювання**: Ви можете спробувати домовитися з чоловіком про поділ спільного майна шляхом укладення договору про поділ майна (шлюбного договору або договору про поділ майна подружжя). Відповідно до статті 69 Сімейного кодексу України, подружжя має право укласти договір щодо визначення порядку користування майном або його поділу. Такий договір має бути укладений у письмовій формі та нотаріально посвідчений.

2. **Судовий розгляд**: Якщо домовленості досягти не вдається, ви можете звернутися до суду з позовом про поділ спільного майна. Відповідно до статті 60 Сімейного кодексу України, майно, набуте подружжям за час шлюбу, є їхньою спільною сумісною власністю, і кожен з подружжя має рівні права на це майно.

3. **Необхідні документи для подачі позову**:
- Позовна заява, в якій зазначаються обставини справи, вимоги та обґрунтування;
- Копія свідоцтва про шлюб;
- Документи, що підтверджують придбання майна (договора купівлі-продажу, свідоцтва про право власності тощо);
- Документи, що підтверджують вартість майна (наприклад, експертна оцінка);
- Копії позовної заяви та доданих документів для відповідача;
- Квитанція про сплату судового збору відповідно до Закону України "Про судовий збір".

4. **Подача позову**: Позов подається до суду за місцезнаходженням відповідача або за місцезнаходженням майна, якщо це зручніше для вас, відповідно до статті 27 Цивільного процесуального кодексу України.

Важливо пам'ятати, що судовий процес може бути тривалим і витратним, тому варто спробувати знайти компроміс, можливо, із залученням медіатора або адвоката, який допоможе у переговорах.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы