Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Шукаю адвоката в Києві: Як захистити свої права як звільнений працівник під час карантину?

1
15:32, 12.10.2024
Шукаю адвоката в Києві: Як захистити свої права як звільнений працівник під час карантину?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як звільнений працівник, стикнувся з ситуацією, коли моє працевлаштування було припинено під час карантину. Чи маю я право на відшкодування, чи можу я оскаржити рішення роботодавця? Як захистити свої права у цій ситуації та які дії мені потрібно підприйняти щоб відстояти свої інтереси? Чи є в Україні законодавство, яке захищає права працівників у подібних ситуаціях? Чи потрібно мені звертатися до суду, і які шанси на успіх у такому випадку? Які кроки мені слід вжити для вирішення цієї проблеми та чи може мене у цьому допомогти юрист або адвокат в Києві?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
16:01, 12.10.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У разі звільнення під час карантину, важливо спочатку розібратися в підставах вашого звільнення. Відповідно до статті 40 Кодексу законів про працю України, звільнення працівників може відбуватися з певних підстав, таких як скорочення штату, невідповідність займаній посаді, систематичне невиконання обов'язків тощо. Однак звільнення з ініціативи роботодавця під час карантину має бути обґрунтованим і відповідати законодавчим нормам.

Зокрема, Закон України "Про захист населення від інфекційних хвороб" передбачає можливість встановлення карантину, але не містить спеціальних норм про звільнення працівників під час його дії. Проте, під час карантину роботодавець зобов'язаний дотримуватися вимог трудового законодавства і не має права здійснювати дискримінаційні дії щодо працівників.

Якщо ви вважаєте, що ваше звільнення є незаконним, ви маєте право оскаржити його. Це можна зробити шляхом подання письмової скарги до роботодавця з вимогою роз'яснити підстави звільнення. Якщо це не принесе результату, наступним кроком може бути звернення до Державної служби України з питань праці або до суду з позовом про поновлення на роботі та відшкодування моральної шкоди.

Ваші шанси на успіх у суді залежать від обґрунтованості вашої позиції та наявності доказів незаконності звільнення. Важливо мати на руках всі необхідні документи: трудовий договір, наказ про звільнення, будь-які інші документи, що підтверджують ваші вимоги.

Щоб підвищити свої шанси на успіх, рекомендується звернутися за допомогою до юриста або адвоката, який має досвід у трудових справах. Фахівець допоможе оцінити ваші перспективи, скласти позовну заяву та супроводжувати вас у судовому процесі. У Києві є багато юристів, які спеціалізуються на трудовому праві, і зможуть надати вам кваліфіковану правову допомогу.

Отже, основні кроки для захисту ваших прав включають: аналіз підстав звільнення, подання скарги роботодавцю, звернення до державних органів або суду, а також консультації з юристом.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы