Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Заощадження на пенсію: поєднання державного та приватного пенсійного забезпечення.

1
17:41, 20.09.2024
Заощадження на пенсію: поєднання державного та приватного пенсійного забезпечення.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Шановний юристе, у мене виникли значні сумніви та запитання щодо можливості поєднання державного та приватного пенсійного забезпечення. Зокрема, я зіткнувся з проблемою неясності юридичних нюансів такого поєднання, а також можливими податковими зобов'язаннями, які можуть виникнути в результаті такого кроку. Чи можу я, як громадянин України, одночасно отримувати державну пенсію і внески з приватного пенсійного фонду? Які законодавчі акти регулюють цю сферу? Чи є в Україні обмеження щодо розміру виплат з приватного пенсійного фонду для тих, хто вже отримує державну пенсію? Також мене цікавить, чи буду я зобов'язаний сплачувати податок з суми, яку я отримую від приватного пенсійного фонду, якщо вже отримую державну пенсію? Від чого залежить розмір такого податку? Чи можуть бути виключення або пільги? Які документи я буду повинен подавати для підтвердження свого статусу пенсіонера або для отримання пільг? Я дуже цінуватиму вашу детальну та розгорнуту відповідь на ці питання, оскільки ця інформація є важливою для мене у процесі планування моєї пенсійної стратегії.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
18:14, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Громадяни України мають право на отримання як державної пенсії, так і виплат з приватного пенсійного фонду. Це право закріплено в Законі України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" та Законі України "Про недержавне пенсійне забезпечення".

Поєднання державного та приватного пенсійного забезпечення не заборонено законодавством України. Державна пенсія надається відповідно до умов загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, а пенсійні виплати з приватних фондів регулюються договорами між учасником та пенсійним фондом.

Щодо податкових зобов'язань, згідно з Податковим кодексом України, дохід у вигляді пенсійних виплат, отриманих з недержавних пенсійних фондів, підлягає оподаткуванню на загальних підставах. Ставка податку на доходи фізичних осіб становить 18% (ст. 167.1 ПКУ). Однак, існують певні виключення та пільги, наприклад, неоподатковуваний мінімум доходів.

Обмеження щодо розміру виплат з приватного пенсійного фонду в контексті отримання державної пенсії в Україні відсутні. Розміри виплат визначаються умовами вашого договору з пенсійним фондом.

Для підтвердження свого статусу пенсіонера або для отримання можливих пільг, вам необхідно буде подати заяву та документи, що підтверджують вашу пенсійну виплату, такі як пенсійне посвідчення та довідка з пенсійного фонду про нарахування пенсії.

Таким чином, ви маєте право на одночасне отримання державної пенсії та виплат з приватного пенсійного фонду без обмежень щодо їх розміру. Податкові зобов'язання будуть залежати від загальної суми доходу та наявності пільг. Для отримання детальної інформації та консультацій можна звернутися до органів Державної податкової служби України або до приватного пенсійного фонду, з яким ви співпрацюєте.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы